Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az igazi énje? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az igazi énje? Mit gondol rólam? Melyik viselkedését vegyem őszintének?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, akivel nagyon jókat tudok beszélgetni.... Úgy érzem, hogy bír engem...:) Legalábbis remélem. Mikor kettesben vagyunk, vagy legalábbis más tanárokkal, mindig kedves velem, de ha ott van egy más diák sokkal másabb velem, mintha haragudna rám. Most melyik az igazi énje? Amúgy tanár angyon aranyos, fiatal...
2009. febr. 19. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Arra vagy kíváncsi, tetszel-e neki?


AZ az igazi énje, ahogy a- és b esetben is viselkedik veled. Nem fog megkockáztatni sem egy pedofil pert, sem azt, hogy egy életre eltiltsák az állásától miattad. Ebben biztos lehetsz.


Az lehet a valóság, hogy ő Rajtad látja, hogy NEKED ő bejön. Ez nyilván jól esik neki, de ez nem -nem és nem jelenti azt, hogy Te is tetszel neki!!!

2009. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát most lehet, hogy hülyeséget gondolok, de talán azért, hogy a többi diák nehogy azt higgye, hogy azért mert téged emberileg kedvel kivételez veled.(mármint,hoyg jegyeid feljavítja)
2009. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem, hogy egycsomószor kifejeztem neki, hogy mennyire felnézek rá, mennyire úgymond fontos nekem :) De nem szerelmileg, hanem, hogy tanárnak, meg pót szülőnek...
2009. febr. 19. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt mondtad, de ő tanár- nem kellene lebecsülnöd. Hidd el, hogy átlát rajtad, mint egy papíron. Tudja, hogy bejön neked.
2009. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán arról van szó, hogy szeretem, mert nem vagyok szerelmes belé, és ezt ő is tudja, mert beszéltem vele a szerelemről is, hogy ki tetszik nekem meg ilyenek...:) És mondta, hogy ő is levelezett már tanáraival, mint én vele, meg megkért, hogy ne kérjek bocsánatot, ha írok neki. Csak annyit akarok tudni, hogy kedvel engem, ahogy írta egyik kedves válaszoló emberileg? Vagy nem...?
2009. febr. 19. 21:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem becsülöm le! Egyáltalán nem! Éreztem, hogy tudja(mert régebben tényleg szerettem) de ha már már nem szeretem, akkor mit tud mégis?? a semmit?!
2009. febr. 19. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha őszinte vagy hozzá, biztosan kedvel emberileg, igen.

Első válaszolód vagyok.

2009. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!