Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek pillangókat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek pillangókat a hasamban? Mi ez?

Figyelt kérdés

van egy srác a suliban... ma elég keveset dumáltam vele, és nagyon rosszul esett, hogy alig láttam:( Ez miért van?

Minden szünetben őt keresem.

és ma amikor dumáltam vele és a szemébe néztem, belenyilallt a hasamba és elgyengültem. és félek a szemébe nézni, zavarba jövök pedig olyan jó érzés olyan pillangó-repkedős amikor belenézek:D


2011. márc. 8. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hümm-hümm. Súlyos kórság keveredett beléd: szerelemnek hívják.

Élvezd ki amíg tart :) akkor is, ha reménytelen :)

2011. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor fog elmúlni?Csak mert az enyém is reménytelen viszont már évek óta tart ez az érzés...ez kicsit kellemetlen.Jó lenne ha egyszer viszonzásra találna.:)
2011. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 évig tartott a reménytelen sóvárgás :) Eszméletlenül szenvedtem, de az biztos, hogy kamaszkorom egyik legszebb érzése volt mégis :). Szerintem egy ilyen ártatlan plátói szerelmet mindenkinek meg kell tapasztalnia.
2011. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez nem plátói:D jövőhéten randizunk:$
2011. márc. 8. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen romantikus?!Irigyellek :) remélem engem is meghív majd a hőn áhított egy randira.Hiszek a csodákban.8)

Még most is...

2011. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg még jobban örülj a pillangóknak.
2011. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztaa.. neked kikeltek a pillangók a hasadban a gubójukból:D

Neked , annyi... már szinte látom ahogy képzelegsz bele mindent abba a szerencsétlen gyerekbe csupa olyanokat amikről fogalma sincs és nem is tudja , h eszik vagy isszák.

Remélem szekszujálisan nem akarod zaklatni!:)


Csúnya betegségben szenvedsz és tüneti kezelésre szorulsz.

Ami következőkből áll:

1. egy hétig nem szabad tükör előtt fésülködnöd órákig;

2.nagy ívben kerüld el a romantikus szerelmes, filmeket , költeményeket,és ponyvaregényeket , mert az élet nem olyan!

3. legalább egy hétig nem ehetsz csokit és általában semmi olyat ami túl finom;

4.csak az járjon az eszedbe, h ne tegyél olyat ami később saját magad és leendő gyermekeid előtt szégyellni fogsz;

5. mindennap futnod kell 4 kilométert,az úgy sem árthat és tisztul a fejed is belélegzett levegő által:)


Ha ezeket betartod és próbálsz a realitások felszínén evickélni akkor jó esélyed van rá, h megkíméld magad a csalódások sötét mélységeitől és az egyéb kellemetlenségektől.

2011. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

kislány, ezt az érzést hívják eufóriának... :D

addig élvezd ki, amíg tart ;)

2011. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sándor köszönjük ez sokat segített!Én megpróbálom megfogadni. 8)
2011. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!