Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beleszerethet 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beleszerethet 1 ember 1 olyan lányba akit csak képen látott? Lent.

Figyelt kérdés
képen láttam csak a csajt meg rohadtsokat beszélgettünk már. 1 rakás képen láttam már mert mindig küldözgeti öket :)lehetséges hogy olyan lányba szeressen bele az ember? bár ez hülyeség sztem de ez van :S telefonon is nagyon sokat beszélünk(tünk) alig várom h haljam a hangját meg stb. ja és a csicska gyerekek akik nemtudnak normálisan válaszolni azok anyikájuknak tegyék. :D na üdv és köszi a normális válaszokat
2011. márc. 8. 11:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetéges. :D velem is megtortént már.


17/L.

2011. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehetséges.. Én is kép alapján szerettem bele (meg 1x láttam kamerán)na meg a videoin amit mutatott.. :S 4hónapja szeretem:S
2011. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Velem is ugyanez történt, és meg kell mondjam, elég gyorsan jött minden. :) Pedig én is csak egy képet láttam a srácról, de az hamar kiderült hogy mennyire hasonlóak vagyunk. A hangját csak később hallottam, illetve kamerán is csak később láttam. Viszont egyre inkább belészerettem. :) A távolság miatt nehéz a helyzet, de mostmár lassan találkozunk. És bizony nagyon szerelmes vagyok. :)


Tehát igen, történhet ilyesmi. Bár nem tudom hogy hogyan, elméletileg egymás "illatától" kezd el valami kialakulni bennnk, ami szerelmet eredményez. De úgy tűnik ennél nyilvánvalóan többről van szó, ugyanis ez az elmélet nem magyarázza az így kialakult szerelmet. Pedig nagyonis létezik. :)

2011. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18/L voltam
2011. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!