Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bosszant egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszant egy fiú egy lányt azzal, hogy "udvarol neki", miközben a háta mögött elmondja róla, hogy mennyire nem szimpatikus neki (finoman fogalmazva)?

Figyelt kérdés
Tehát az a lényeg, hogy van egy osztálytársam, aki tavaly nyilvánosan az órákon is odakiabált az egyik lánynak, hogy szerenádot akar neki adni, meg szerelmes belé stb. Elég furán hatott, utána a lány kikosarazta, hogy neki nem tetszik, hagyja békén. Szivatja a lányt a fiú, a lány úgy gondolja, hogy szerelmes belé a fiú, de a fiú megkérte a lány pár barátnőjét, hogy most már világosítsák fel őt arról, hogy nem szerelmes belé, csak nem akarja megbántani, mert akkor sírás lenne belőle, meg egyéb dolgokkal kritizálja... Akkor szerintetek most mi van? Hogy lehet valaki ilyen idióta viselkedésű, mint ez a gyerek?? Miért tesz kétes megjegyzéseket a lánynak, meg olyan fura nyomulósan miért viselkedik, ha ki nem állhatja? miért kell így piszkálni?
2009. febr. 18. 19:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen! Erre is gondoltam, hogy csupán gyerekesség?! Az csaj egyik barátnőjét is mindig bántják...mondjuk őt durvábban mert eléggé stréber csaj, aki nem tud beilleszkedni.
2009. febr. 18. 20:27
 12/13 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚÚr Istennn én is 16 éves vagyok, és nálunk mégsincs ilyen! Ha órán olyanokat kiabálunk egymásnak de szexelnék veled egyet akkor is csak röhögünk rajta. A tanár is csak röhög. Ez már durva egy korosztálybelim nem csinál ilyet. Hol lax te?

Tuti tetszik neki a csaj, csak mivel kikosarazta keménykedni akar.

2009. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az én osztályomaban is van egy hasonló páros. Össze is jöttek (nem tarott az efajata kapcsolatuk 1 hónapnál tovább) akkor a fiú nem piszkálta a csajt, hanem más lányokat szekált. Utánna szakítottak, és kezdődött az egész elölről. Csaj bevallta, hogy neki teccik a fiú, de a fiú csak azt hajtogatja, hogy hú de utállak, meg ilyenek. Szóval, szerintem ez az udvarlás legegyszerűbb, és legprimitívebb módja, és a fiú nem meri az érzéseit felvállalni, mert tudja, hogy így mindenki ezzel szivatná, de így a fél suli tud róla, hogy szereti a csajt.
2009. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!