Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek? (lejjebb)

Figyelt kérdés

22 évesen, pár kapcsolattal hátam mögött, de még szüzen, ismerkedéskor ha feljön a téma, és minden további nélkül bevallásra kerül a dolog részemről, hogy reagálnátok rá?

Különösképpen érdekel hogy majdnem minden lány, úgy meglepődik mintha egy világ omlana össze, és nem tudják mire vélni...


2011. márc. 4. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez lenne a reakcióm, meglepődnék. Ha egy tapasztalt nő lennék,akkor nem örülnék neki, mert szeretném élvezni és az elején amikor az egyik fél gyakorlatlan szerintem nem igazán lehet, csak az élmény szépségét.
2011. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valld magad nem szűznek:D Miért szenvedj, ha nem kell nekik szűz? Ők se ártatlanok.
2011. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

szerintem nem gáz. én még örülnék is, mert ritka a fajtád..

mindenképpen előny lenne nekem.. :)

tanitani is lehet téged, nem szoktál meg semmit, teljesen odaadhatod magad annak, aki az igazi. :)


nekem ez nagyon bajön. :)

2011. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én az őszinteséget vallom ;) akinek nem tetszik az meg elmehet a p...-ba :D az semmire se jó ha behazudom h nem vagyok az xD
2011. márc. 4. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
És te hánny pasit tanítanálmeg utolsó? Lányokból is ritka amit írsz.
2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20:22 - egyetértek veled ;) én is így gondolom ;) a te fajtád is ritka sajnos :P:D
2011. márc. 4. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, voltam hasonló cipőben, mint Te. Sőt: kicsivel idősebb is voltam már. Az első aktus után vallottam be... Ő kiborult... Aztán mégis folytattuk... Nem rúgott ki..., de nyilván nem lett belőle kapcsolat.
2011. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem borulnék ki. Meglepődnék az biztos, de ha szeretlek, akkor nem fontos az ilyesmi, és még örülnék is neki, hogy én lennék neked az első, és emiatt egész életedben emlékezni fogsz rám valamilyen szinten. :P

Nekem nem lenne akadály.

18/L

2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hányat? talán egyet, vagy kettőt tanitottam már, és engem is tanitottak. de ha válaszolok megszegem a szabályt, mert alapból nem is kérdezhetnél tőlem, te majom :) kedves 2O:25ös :) na puszka
2011. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont erről beszéltem te k_rva:D Na látod te osztod az észtXD Hát én nem puszikázok inkább:P nyald meg a sót:)
2011. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!