Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti mit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti mit szerettek jobban ha egy férfi szőrös a testén és lejjebb vagy ha nem? és ha igen/nem akkor miért?

Figyelt kérdés

csak egyszerű kíváncsiságból kérdezem hogy miért jó az ha valaki szőrös:D én pl nem:D

18/F


2009. aug. 17. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Csupaszra szavazok, azt szeretem csak! :)
2009. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen én is ezt találom logikusnak csak soakn írják hogy a szőrös a jó:D de ne mtudom mi lehet jó egy csupaszőr embereben:D
2009. aug. 17. 12:32
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

2 helyen nem birom a szõrt a férfi testén: hónaljánál és a nemi szervnél.

Más helyeken mit bánom én ha szõrös, de ott a csupaszra szavazom :)

2009. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
mellkasa ne legyen szőrös és a háta sem, az szerintem nagyon csúnya. Amugy pedig nemiszervnél nem kell hogy teljesen csupasz legyen de rendben kell tartani:-) A páromnak alig van szőr a hónaljában így az nem zavar, de ott se legyen hatalmas hónaljkutyus:-)
2009. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy a válaszadók egyetértenek majd az én véleményemmel:D
2009. aug. 17. 12:40
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Hát én nem értek egyet. A tök csupasz b.uzis és/vagy gyerekes.

Ne legyen dzsungel, de ne legyen tök csupasz.

2009. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
jah, 18 éves vltm:)
2009. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

2ik válaszoló vagyok

Én azt hittem saját véleményt kell írni, úgy tettem és lepontoznak??? Érdekes...Ha hazudnék azt dijaznátok mi?

Ki is tilthattok nekem olyan mindegy akkor is úgy fogom gondolni!!!Errõl ennyit...

2009. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
előtted lévő vagyok. Tök gyerekes h sokan ekkora ügyet csinálnak a lepontozásból. azért vannak a kézfejek h értékelni lehessen egymás véleményét. Fogadd el h másnak más lehet a véleménye. mi lenne ha mindenki egyforma lenne? pff...
2009. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt mondom, hogy nem lehet nekem is az a véleményem mint a többi embernek.

Attól mert én azt mondtam, hogy egy-két helyen nem szeretem a szõrt még a válaszom nem biztos, hogy nem hasznos. Ugyanis itt véleményre volt kíváncsi a kérdezõ.

De kezdem unni, hogy minden kérdésnél ez van, hogy valaki cirkuszol egy másikkal, ugyhogy inkább hagyom pontozgassátok egymást ha nektek ez a fontos, s ha valaki nem ért egyet a másikkal akkor már rögtön baj van.

Na pá

2009. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!