Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de más is kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de más is kell ilyen történt már Veletek?

Figyelt kérdés
együtt vagyunk már pár hónapja és sajnos csak hetente egyszer tudunk találkozni.
2011. márc. 4. 20:16
 1/3 anonim válasza:
nem igazán értem, de ha arra gondolsz, hogy kevés alkalommal találkoztok, és ezért vonzodsz más férfiakhoz, akkor a válaszom igen, most is ez van. de annyiszor megcsaltam, hogy ezerszer megbántam, és egyáltalán nem szükséges, és neked sem ajánlom
2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Azért van,mert nem szereted eléggé
2011. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ollyan nincs hogy szereted és más is kell(harmadik emberre gondolok)...ha így érzed akkor nem szereted és nem vagy tisztába se az érzéssel sem a fogalommal!!!!

Ha arra gondolsz hogy többször szeretnél vele találkozni akkor erre az a válasz hogy ez a természetes!De az ilyen "távkapcsolatok"-nak sosincsen jó végük , mert egy idő után az egyik fél ugyis kételkedni kezd a másikban

2011. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!