Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírjam neki hogy mi történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjam neki hogy mi történt velem? Még mindig szeretem, de félek hogy nem reagálna az üzenetemre semmit.

Figyelt kérdés
Barátnőm 2 hónapja szakított velem,5 hónap után,mondván hogy kiszeretett belőlem,kb 200km-re lakunk egymástól,2 hónapja nem beszéltünk semmit.Nemrég volt egy igen durva autóbalesetem(frontális karambol),amit szerencsére pár karcolással megúsztam.Amikor kiszálltam az autóból egyből ő ugrott be hogy beszélni akarok vele,de nem hívtam fel,volt akkor elég bajom.Most így pár nap elteltével gondoltam rá hogy írjak neki hogy mi történt velem,és hogy remélem hogy vele minden rendben.Szerintetek írjak neki,vagy ne?Értelmes válaszokat kérek!
2009. máj. 2. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szia,

nehéz kérdés, mert már szakítottatok, lényegében semmi közötök egymáshoz.

Ha az én volt barátom írná nekem, hogy ez történt vele, akkor én furcsálnám a dolgot. Pláne akkor, ha nekem már lenne új párom, és kiszerettem 5 hónap után a régiből.


Szerintem ne írjál neki! Zárd le magadba a múltat, tudom, hogy nem könnyű, de foglalkozzál a jelennel.

Mit változtatna a helyzeten, ha írnál neki? Ő sem oszotta meg veled 2 hónapja, hogy vele mi történt nem igaz?


Örülök, hogy szerencsésen megúsztad a balesetet. :)


Mimi (25 éves lány)

2009. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
proba szerencse mert ha nem irod le akkor megbanod kesobb h miert nem irtal neki de ha le irod es valaszt is kapsz akkor megerte
2009. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire volt baráti a kapcsolatotok. Én igazán egy volt pasimmal nem tartom a kapcsolatot mert nagyon csúnyán vislkedett velem. A többivel barátsában vagyunk, és én örülnék neki, ha bármelyik megosztaná velem ami most veled történt. De ez a lányon múlik, mennyire kedves természetű egyébként.

Én egy levelet javasolnék, nem sms-t, mert a levélben bőven ki lehet térni a történtekre. De tényleg csak baráti levél legyen, mert ha kiérződik hogy még oda vagy érte az tuti hogy elriasztja.

2009. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Azt hiszem tudom mit érzel ...de gondolkozz ezen:

1. Sajnálna ha megtudná mi történt Veled?

2. Fel tudod dolgozni ha még ez sem érdekli?

3. Ha "megsajnál" az rádöbbentené mennyire szeret vagy csak sajnálatból lépne irányodba?

4. Szeretnél egy sajnálatból létrejött kapcsolatot ápolni?


Tudom, érezheted azt, hogy mindegy, bárhogyis csak vele lehess a semmitöl még az is jobb...


Szerintem ne tartson vissza semmi attól, hogy keresd. Mi rosszabb lehet? Gondolom nem fog messzebbre költözni és kevesebbet sem fogtok már tudni beszélni. ...de szerintem ne élezd ki ezt az "újrakezdést" a balesetre. Magad miatt akarjon Veled lenni ne azért ami történt veled.


Még ha megengedsz egy dolgot: ne azzal nyiss, hogy mennyire szereted és mennyire hiányzik. Tehát ne érezd kiszolgáltatva magad ...Talán egy "hello, hogy vagy, mi van Veled, régen beszéltünk" SMS elegendö elsöre :-)

2009. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem azért írnék neki hogy újrakezdjük,elég szemét dolog lenne a velem történt dolgokat felhasználni arra hogy megsajnáljon,és újra belém szeressen,az nem az én stílusom.Csak mivel mikor együtt voltunk,hihetetlenül jó viszony volt köztünk,nem gyűlölettel,haragban váltunk el egymástól.
2009. máj. 2. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg..később lehet h meg bánnád ha most nem írnál vissza neki.
2010. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!