Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha igazán szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha igazán szeretem őt, és viszonozza, de?

Figyelt kérdés

Három éve ismerem osztálytársamat, fél évvel ezelőtt szerettem bele, észre sem vettem úgy. Most egy éve járnak pasijával. Eleinte csak barátkoztunk, aztán nagyon jóba lettünk. Olyan dolgokat is elmondott nekem, amiket másnak nem. Mindig segítettem neki, és ő is nekem. Sokat lejártunk beszélgetni, kettesben. Nekem világossá vált, hogy én beleszerettem, és én többet akartam. Persze nem mondtam el neki hogy mit érzek, csak ugye közeledtem egyre jobban, és hagyta, hiába volt neki pasija, és egyik este megcsókolt. Vagy én őt vagy ő engem, mindegy. Jó volt, pár percig a mennyekben... aztán a reakció utána az volt, h nem kellett vna, és mondtam neki h nem volt hiba, mert éreztem h szívből jött, erre ő azt mondta hogy jó lett vna ebben a pár percben szinglinek lenni. És nem derült ki semmi. Elmondtam neki h mit érzek. És csak azt mondta h sajnálja de nem lehet semmi köztünk, mert neki van pasija. Én elkeseredtem akkor, de akárhányszor ugymond pofára esek miatta, nem érzem úgy mintha veszve lenne. Mert úgyérzem ugyanazt érzi irántam mint amit én iránta... nem mondja ki, de úgy érzem... és nagyon érzem őt is, tudom h mikor hogy érzi magát, mégha nem is vok mellette. ha rossz kedve van akk nekem is, ha nekem van rossz kedvem, akk neki is. megőrülök ha nem hallok felőle... nem tudtam magamról hogy képes vagyok ilyenekre, de csak áradnak belőlem a bókok, és mindig az jár a fejemben hogy szeretem, szeretem, hiányzik, ölelném, csókolnám, kívánom... rohadt féltékeny vagyok, főleg amikor megy a hapekjához, és hát ugye űzik a mesterséget... :'( megöl a féltékenység... de egy hete amikor megírtam neki mindent amit érzek, meg már sokszor is megírtam, de most írtam hogy érzem hogy te is szeretsz, érzem, és tudom is... akkor leírta a dolgokat. megőrül ha nem hall felőlem, és nagyon jó velem lenni, hiányzok neki amikor nem vagyok vele, jobban mint a pasija. mint egy drog, ezt mondta. biztos vok benn h szíve szerint velem lenne... de annyira jótét lélek, hogy nem akarja ott hagyni a pasiját mert nem érdemelné meg, hogy csak úgy ott hagyják, amikor semmi gond nincs a kapcsolatukban... az tény h nincs gond, de én jobban szeretem és olyanokat írok neki, amin magam is meglepődöm... rohadtul szeretem... azt is írta h letudná élni a pasijával az életét, de nélkülem nem... és nem tudom hogy mit csináljak. nem merem döntés elé kényszeríteni, mert ha azt mondja h nem én, akkor sem tudnám feladni, nem tudnám azt mondani h nem szeretem. ráadásul otársam, azzal kezdtem az egészet... most mikor írtam a kérdést is megy hozzá pasija és biztos vok benne hogy hm... segítség.... >< O.O ><


17/F


2011. nov. 4. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: neked megfelel ez a mostani állapot? Ha igen, akkor maradjon minden, ahogy vagy. Ha nem, akkor cselekedned kell, de el kell fogadnod, hogy ezzel el is veszítheted. Viszont ha ezzel a helyzettel nem vagy elégedett, akkor mindenképp meg kell hoznod a döntést, mert az biztos, hogy az egy helyben toporgás nem fog előrébb vinni.
2011. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A helyemben mit tennél te? Tény és való hogy nem jó ez a helyzet, azért írtam ki... a pasi csak annyit tud rólam h nekem tetszik a csaja, de azt nem tudja hogy igazán szerelmes vok belé... (annyira, hogy az már... persze ha átverne akkor lemondanék róla annak ellenére hogy kib@szottul szeretem, de nem olyan, mert olyan jó). a pasi nem szereti annyira mint én, és tom h nehéz döntés lenne egy megszokottból áttérni egy újra. de amit leírtam, hogy mit érez ha egyedül van, vagyis mit érez irántam... ugyanúgy ahogy én, csak nem mondja ki, hogy szeret. eddig magának sem akarta bevallani hogy ezek az érzések valódiak irántam, mert attól szerinte elgyengül... hiába, már több mint 10szer estem pofára, de képzeld el, nem tudom ott hagyni, és ő sem bírná ki ha elhagynám... ezt mondta. szereti a pasiját de engem is. vele tudna élni, nélkülem nem. nem jó helyzet. nem tom feladni. érzem h szeret! fél beismerni h szeret. nem is akarja mert felborítana egy rendet, tod, egy megszokott életet, és tönkrevágná a hapsiájét. ha önfejűen, bocs, őnszívűen cselekedne, már nem lenne kérdéses, melyikünket szereti jobban. pasija nem dícséri, nem bókolgat neki, és biztos vok benne h nem is szereti annyira mint én, és nincs vele úgymond egy hullámhosszon. én bármire kész vok cselekedni, csak ha megint pofára esek, akkor sem tudom majd elhagyni. valahogy úgy kéne hogy... te mit tennél?
2011. nov. 4. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a hejedbe küzdenék érte!Soha ne ad fel!Még hátha lehet köztetek valami!Ha megcsokolt szerintem nem véletlenül tette!Ö is biztos táplál érzelmet irántad!
2011. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem véletlenül sztem sem... azt is mondta a multkori alkalommal hogy akárhányszor velem van kettesben mindig eszébejut... tehát jó lenne neki ha mégegyszeris... de van egy pasija. és ezt úgy fogja fel h akk ahhoz mérten kell cselekednie, még akkor is ha neki nem jó.
2011. nov. 4. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja megbántani a pasiját...
2011. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!