Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A női logikát értik a nők? Na...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női logikát értik a nők? Na most így még nem jártam, esetleg valaki? tippek tanácsok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
Egy kissé zárkózott de vagány lányról van szó aki régen oda volt értem de nem vettem észre, Ő nem is mondta csak vissza hallottam később egy közös ismerőstől. Én csak havernak tekintettem. Mikor el telt egy kis idő rájöttem hogy nem is lenne rossz dolog összejönni vele mert hasonlóan gondolkodunk ,sőt meg is tetszett időközbe.. Eltelt egy év a lánynak senkije se volt közbe valamiért ,(furcsálltam is). És gondoltam bepróbálkozok nála elmondtam ,hogy nagyon tetszik már régóta kedvelem stb. Ezután teljesen megváltozott velem szemben. Az elején került később csak ,feszélyezte ha egy asztalnál ülünk pl egy szórakozóhelyen ,haveri társulattal akár. Na ettől meg én is feszélyezve lettem. Szóval remekül tudunk már szinte tőmondatokba kommunikálni annak ellenére hogy 4 éve ismerjük egymást és azelőtt az utca másik végéről üvöltve köszöntünk egymásnak és csereberéltük a nápolyit túrórudira meg a semmiről órákat beszélgettünk. De most mi van ilyenkor ,ha tudja árulja már el valaki??
2011. márc. 2. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányok, lányok. Lehet kiszeretett már belőled, és most nem tudja, hogy a régi "lány" ismét megjelenhet e, vagy már nem, és hogy egyáltalán merjen e próbálkozni. De mi itt csak tippelni tudunk, mi lenne ha megkérdeznéd? Ha ezt a közeljövőben teszed, majd írd meg mi lett!
2011. márc. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én a leírt esetre ilyen messziről azt tudom mondani,h szerintem ez normális reakcio (ha tényleg egy picit zárkózott típus a lány)

azzal,hogy elmondtad neki,hogy mit érzel,számára változás lépett fel a kapcsolatotokban,hisz neki ez újdonság...picit összezavarodhatott,nem tudja hogyan kezelje a szituációt,hogy viselkedjen veled. Ezért feszenghet a közeledben.

Szerintem neked kéne cselekedned,az nem jó ha te is megváltozol..a mutasd meg,hogy köztetek nem változott semmi,még mindig ugyan az vagy,aki voltál...csinálj ugy,mintha mise történt volna. Már elmondtad neki,szal tisztában van az érzéseiddel. Most adj neki egy kis időt,hogy feldolgozza az infót,de ne zárkózz el teis,mert arra még a barátságotok is rámehet....de én nem értek ám hozzá,nem kell rámhalgatni:D

2011. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem megijedt az új helyzettől,de attól még ugyanúgy érez. esetleg kettesben próbáld oldani a helyzetet.

szerinted

2011. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
boccs szerintem
2011. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!