Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakított velem a barátom, rosszul vagyok, mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
1ik percben patakokban folyik a könnyem, másik percben kicsit megnyugszom, majd előlről kezdődik, teljesen ki vagyok. :( Szinte érzem, hogy fáj a szívem, mikor fogok megnyugodni, ez borzasztó... :(
2011. febr. 28. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj még megnyugodni, sírd ki magad, arra szükség van!

Tudom, hogy milyen :(

2011. febr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad, és aludj egy hatalmasat! Sajnos a szerelmi bánat nem fog 1-2 perc alatt elmúlni.

A barátodnak meg üzenem, hogy tökön lesz rúvga, amiért egy csodálatos nőt dobott! :@

2011. febr. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezzel most felvidítottál, köszi :)

Ráadásul azért szakított, mert neki probléma volt, hogy a barátnőim és a köztem lévő szoros kapcsolat fontos számomra. -.- Most már rájöttem, miért nincs egy barátja sem, és sztem pont ezért akart kisajátítani magának, hogy nekem is csak ő legyen...

2011. febr. 28. 03:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki igazán szeret, az nem fog elszakítani senkitől. Keményen hangzik, de hosszabb távon még talán jobban is jártál. Nem társra volt szüksége, hanem valakire, akit birtokolhat.

Ezért még nagyobb tökönrúgást kap. Veszem is az acélbetétes bakancsomat...

2011. febr. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Látom meg vagy védve :)

Te írtad ki a másik kérdést a barátnőkről meg a pasiról aki nem bírta őket? Azt is átfutottam.

Hát igen, nem vesztettél semmit én azt hiszem. Aki igazán szeret, az nem próbál kisajátítani!

(Első voltam.)

2011. febr. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen az én történetem :S

Nem voltam még ilyen helyzetben soha, tisztára sokként ért.

Próbálok aludni, hátha jobb lesz egy kicsit utána..

2011. febr. 28. 03:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Aludj, és remélem, holnap már jobban leszel. ;)
2011. febr. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 28. 03:26
 9/11 anonim ***** válasza:
vegyél be egy eleniumot,nálam mindig nyerő!
2011. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindent megbeszéltünk a párommal, és újra boldogok vagyunk nagyon! :)


pvtud.blog.hu - Neked meg válaszoltam az emailre, de szerintem nem kaptad meg, mert azt írta ki, hogy érvénytelen emailcím :/

2011. márc. 4. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!