Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen címre kell küldeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen címre kell küldeni a lakatot? Láttam a tv-ben, hogy Pécsre lehet küldeni lakatot (szerelmes párok lakata), küldött már valaki?

Figyelt kérdés
ha igen milyen címre?
2009. febr. 16. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen voltam.láttm.Akkor még csak egy kapu volt,mostanra az megtelt,csináltak még egyet.Egymásba vannak akasztva sok ezer lakat,rajta nevek és dátumok!Nagyon jó!Akkor mégnem volt párom,de tervezzük hogy elmeygünk és mi magunk tesszük fel!Az sokkal romantikusabb.Küldeni nem tudom hová kell,inkább személyesen menjetek el ti is!
2009. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En pecsi vagyok es szerintem az az igazi,ha ti jottok el es rakjatok fel a lakatot! Mar az is izgalmas anikor egyutt keresitek a helyet,ahova meg felfer!
2009. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy mi debrecen mellől vagyunk és ugye az nincs valami közel :(.

nekem nagyon tetszik, ez a szerelem kapu megoldás :)

és nevet, dátumot iratni hogyan lehet? a lakatra vagy máshova? mert e tvben mintha valamilyen táblán láttam volna.

2009. febr. 16. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy gravíroztatod, vagy az occsó megoldás, alkoholos filccel:)
2009. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még romantikusabb ha Velencében teszitek fel a lakatot :) !
2009. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy elküldöd a párodat hogy tegye fel, és útiköltséget spórolsz:D:D:D
2009. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nemi gazán spórolok rajta ,mert ő már nem tanul és 100%-ot kéne fizetnie, én meg még tanulok, igy csak 50%ot!! :D
2009. febr. 17. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!