Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szeretitek ha különlege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha különlegesnek hivnak, és ha ugy is hivnak azt hogy kell?

Figyelt kérdés

Elégg fura ugye? Mingyárt elmagyarázom:

Szóval az 1 azért van ot mert megtetszett egy lány és neki is tetszem, de én anyira szeretem hogy semmit nem akarok elrontani, igy minden apróságra oda kell figyelnem és megszámazom a kérdéseimet.

Az a gondom hogy elég fura zenét szeret, életembe nem láttam még ilyen stilusu lányt, és ezt kihangsulyoznám, szerintetek jó ötlet?

És hogy mondjam meg neki? Addig eljutok simán hogy megemlitem hogy milyen zenét szeret, de hogy mondjam meg neki hogy ő különleges zenét szeret és nekem ez nagyon tetszik? :S ha értitek mire gondolok....


Amugy ez a kedvence közé tartozik:

http://www.youtube.com/watch?v=avGAe9EVkjc

És komolyan mondom életembe nem láttam még bárkit aki ilyent halgatna és ez is tetszik benne :D tiszta szivemből szeretem.... De ezt inkább nem fokozom...


2009. febr. 15. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez jó..szerintem romantikus alkat a lány :D

szerintem mondd meg neki h neked tetszik az ő stílusa és hogy szerinted ő különleges

2009. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy felfigyeltél rá a különlegessége miatt és csak utána hozd szóba a zenét:D

Mondd neki hogy ő sokkal szeretetre méltóbb a többi lánynál, és egyedib és h ez neked tetszik...kb ennyi :D

2009. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh...figyu...eszméletlen, milyen zenei ízlésed van. Ez tök különleges, tetszik :)

Nem, tudom mit kell ezen annyit agyalni :S Odaállsz és elmondod. Ennyi.

2009. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló izlésem van mint neki.Finomabb lelkű lehet.Biztos jól esik majd neki ha megdicséred az izlését nekem is jól esne.Légy bátor a lányok azt szeretik.
2009. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Irigyellek ám! Most nem tudom, hogy a Gipsy Kings a kedvence vagy mondjuk maga a szám amit belinkeltél, de mindenképp jó. Ha a GK akkor az illető lány nagyon igényes és ha összejöttök ne lepődj meg azon ha esetleg koncert és opera is lesz a programotokban, mert ilyen zenét csak vájtfülű emberek kedvelnek. Ha pedig maga a szám tetszik neki - ami egy nagy klasszikus feldolgozása (My Way) akkor szintén jó mert azt jelenti, hogy nem csak a "diun-disu" fajta egyazon kaptafára készült zene érdekli.

Ha kedvében akarsz járni kattanj rá azonnal a netre és tölts le pár Armik számot és lepd meg vele az ifjú hölgyet. Ha ezzel nem lopod be magad teljesen a szívébe, szólits engem nyugodtan kutyulinak!

2009. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt a számot szeretni, az összes ilyen zenét :) kössz a válaszokat valószinű még lesz ilyen kérdés és a 3.nak mondom, nem akarom elcseszni ilyen lány nincs több a világon :)
2009. febr. 15. 23:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah és szólitsalak kutyulinak?? evvel mit akarsz mondani?
2009. febr. 15. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Hát te totál be vagy zúgva. De vigyázz, pofára ne ess. Ez pedig egyszerű cigány zene. Csak ugye a cigányok mindig belevesznek kicsit a környező kultúrából.


Amúgy szinte érthetetlen, amit leírtál. Teljesen zavaros.

2009. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen mond meg neki, hogy különleges :) én is eléggé kitűnök a tömegből, nem kinézetre, hanem gondolkodásmódra, ízlésben, és mikor valaki azt monfja, furcsa vagyok, mindig azt válaszolom neki, hogy nem vagyok furcsa, hanem különleges :)
2009. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!