Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretitek a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretitek a párotokat? Mi az amitől különlegesnek érzitek őt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet arra válaszolni szerintem hogy miért, mert nem 1 dologért szeretem.Magát az egész lényét.Külső és belső egyaránt.Nem akarom elveszíteni.
2011. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Valóban nem lehet erre megfelelő választ adni.

Saját magáért szeretem Őt. Nekem ő a világon a legfontosabb és belehalnék ha elveszíteném. Nem csak különlegesnek érzem, hanem az is. Szeretem őt, mert mellette jobb ember lettem, komolyabb, érettebb. Szeretem, mert képes az összes hülyeségemmel együtt szeretni engem és ezt még senki mással nem tette meg. Senkivel nem érzem olyan jól magam, mint vele. Még a legnagyobb veszekedés közben is arra gondolok, hogy milyen édes lesz a kibékülés, mert egyszerűen nem bírjuk elképzelni egymás nélkül az életünket. Nagyon figyelmes velem, mindig nevet a vicceimen, félt mindenkitől. Nem ismerek senkit, aki annyira féltékeny lenni a semmire, mint ő, de szeretem ezt benne. Én is ilyen vagyok, ezért nem zavar. Kiegészítjük egymást. Sokszor ugyanazt gondoljuk és mondjuk ki teljesen véletenül. Nélküle nem lennék teljes. Mellette szépnek is tudom látni magam, pedig nagyon önbizalomhiányos vagyok. Imádom az összes porcikáját. A gyönyörű szemét, a pici orrát, az egész testét, a kis 'foltocskáit'. Szeretek beletúrni a frissen mosott hajába. Még akkor is szeretem, mikor nem hallgat rám, de a végén kiderül, hogy nekem volt igazam. Az összes jó és rossz tulajdonségával együtt kívül-belül imádom őt. Mellette nem félek önmagam lenni. Nekem Ő jelenti az egész életemet. Nekünk nem mindennapi a kapcsolatunk.

Amit leírtam még csak egy kis töredéke annak, amiért szeretem. A legfontosabb dolgokat nem lehet szavakkal kifejezni, azt érezni kell :-)


L

2011. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért szeretem,ahogy rám néz (még senkinek a szemében nem láttam azt, amit az Övében). Azért, mert együtt ugyanazokat a dolgokat szeretnénk elérni. Nem kell titkolóznunk egymás előtt, mindent meg tudunk egymással beszélni. Az álmaink megvalósításában egymás mellett állunk, úgy a közös, mint az egyéni álmokban. Mindig elérhetőek vagyunk a másik számára. A fontos dolgokról ugyanazt gondoljuk, a kis dolgokban-ami nekünk kicsi, a másiknak lehet, hogy fontos-engedünk. Ő a másik felem (ez közhelynek hangzik, de így van)Tudjuk egymást kezelni, ha a másiknak nem a legjobb napja van. Nem mellékesen pedig a hálószobában is tökéletesen megértjük egymást (mert az is nagyin fontos)Nekem Ő ezekért különleges.
2011. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!