Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen számotokra egy tökéletes randi?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tart? Hol? stb.


Kort is írjatok légyszives!


2011. febr. 24. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagyok, de azthiszem, barátom, én is tudok segíteni

nem az számít, hogy hova viszed, hogy mennyit kültessz rá, vagy hogy mennyi idejig vagytok együtt


az egyetlen lényeges dolog: TE

2011. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uh ez nagyon mély volt :)
2011. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy jo etteremben kajalni utana setalni menni
2011. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az mind1, hogy mennyi ideig tart, arra hogy hol nekem elég egy séta a parkban vagy a városban, üldögélés egy padon

vagy beülni valahová sütizni nyáron fagyizni

ami nem kerül sok pénzbe

15/L

2011. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még a kapcsolatom elején voltak az ilyen "megszervezős, nagyon odafigyelős" randik, azok, akármennyire is jól eltervezettek voltak, mégse voltak soha olyan jók, mint miután már összeszoktunk és spontán csinálunk mindent.

ami mégis fontos, az az, hogy a környezet valamennyire nyugodt legyen, hogy csak egymásra tudjatok figyelni. Mobil kikapcsol.


L/16

2011. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szép helyen,jó kaja,utána séta,beszélgetés
2011. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!