Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitene valaki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene valaki? Hogyan kerdezzem meg?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valakitol finoman megkerdezni azt h lehetne-e koztunk tobb mint baratsag,anelkul hogy ne jojjon ra arra hogy en tobbet szeretnek,csak egy szimpla kerdesnek tunjon neki?Mi legyen e felvezetes?
2011. febr. 24. 15:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Most írtam.
2011. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Kedves 15:50!


Már miért ne?

Te hány éves vagy, ha szabadna megkérdeznem?

2011. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ugy nem lehet hogy ne jojjon ra. A finoman celzo megoldasok nem arra vannak hogy ne tudja a masik hogy mirol van szo. Mindketten pontosan tudjak.

Olyat lehet hogy ne mondja ki a valaszt ha az nem igenlo, es ezaltal mindketten ugy tudjatok tenni (nyilvan udvariassagbol) hogy nem tortent elutasitas, elkerulve a megalaztatast.

Egyebkent meg ilyet nem kell megkerdezni, testbeszed. Ramosolyogsz, mikor elmesz mellette finoman hozzaersz, millioegy dolog

2011. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

20/F

Ez a topik hivatalosan nem gyerekeknek van.

2011. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Hivatalosan?

Hű, nem tudtam, hogy ehhez is "hivatalos szabályok" vannak.

Már ne is haragudj, de egy 11 éves gyereknek szerinted nem lehetnek problémái?


Lehet hogy nincs igazából senkije, akivel meg tudna ilyen dolgokat beszélni, vagy épp a menstruációt pl korán megjött neki, de a szüleinél tabu, barátainak nincs...


Tudom, most itt nem ez a téma, de te általánosítottál!

2011. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Tudom, most itt nem ez a téma, de te általánosítottál!"

Miért általánosítottam??


Tényleg úgy tudom, hogy ez a téma nem gyerekeknek van. De lehet tévedek.


Ha valóban ilyen rossz sorsa lenne a kérdezőnek, akkor sajnálom és elnézést, ha megbántottam.

2011. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Igazad van ebben, de az egyéb kérdésekben van, bár abban igazad van, hogy a szerelem, szex témakörön belül.


Nem hinném hogy rossz sorsa van, de tudod, lehet, hogy pont a srác/lány az igaz barátja, akivel megbeszélhetné ezt a problémát, na de ő az érintett.


Max a kölyök kifejezéssel bánthattad meg, mással nem,ne aggódj.:)

2011. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

És ne haragudj kérlek, félreértettem amit mondtál.

Nem általánosítottál, elég rendesen mindent összekavartam.


Ne haragudj!

2011. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

BAKKER=))

nem jol fogalmaztam meg a kerdest=))...azt szerettem volna inkabb tudni h milyen felvezetes legyen kerdes elott:))tudom h sejteni fog vlmt,de nem fog tudni konkretan semmit!;)

nah meg eggyaltalan nincs ilyen rossz sorsom,kossz, 11 sem vagyok=))

16/F

2011. febr. 24. 16:11
 20/27 anonim ***** válasza:

Oks.:D


Akkor ez esetben felvezetés: mióta tetszik, miért tetszik, és utána már konkrétan a lényeg, kérdések zápora.:)

2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!