Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitene valaki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene valaki? Hogyan kerdezzem meg?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valakitol finoman megkerdezni azt h lehetne-e koztunk tobb mint baratsag,anelkul hogy ne jojjon ra arra hogy en tobbet szeretnek,csak egy szimpla kerdesnek tunjon neki?Mi legyen e felvezetes?
2011. febr. 24. 15:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Te sem lehetsz túl értelmes....

Most mit akarsz, döntsd már el!!

Az emberek még szerencsére annyire nem hülyék, hogy ha ilyet kérdezel ne jöjjenek rá, hogy mit akarsz.

De akkor inkább kérdezd meg, hogy mint pasi mit gondol rólad. Vagy mint nő, tudom is én, hogy mi vagy.

2011. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
1-nek: nevezzük ork-nak, az a biztos. ;)
2011. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
xD OK
2011. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Nagyon nem volt vicces, tudod, értem a poént, de még annak is igen gyenge volt:).

2011. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15:42-nek szólt.
2011. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Rettentően örülök, hogy sikerült bearanyoznom a napod, kedves 15:44. Osztan szerinted lehet-e máshogy nevezni olyat, aki ilyen kérdéseket ír?
2011. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Bizony lehet, tudod az volt a kérdés, "kérlek segíts".

Segítettél? NEM!


Akkor? Nem itt a helyed ezen az oldalon.

Fogalmad sincs arról hány éves a kérdező, lehet még csak 11 pl.

Gondolkozz el!

2011. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mért, te írtál már választ? NEM! Pedig te is 3 "választ" írtál már. xd Fail!
2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Valóban ezt úgy nem lehet, hogy ne jöjjön rá, maximum úgy, ha nagyon jól leplezed, és ilyesfajta kérdést teszel fel: Szeretnél engem, mint bnőd/barátod?

Amúgy szerintem mond ki, amit érzel.:)

Hány éves vagy?

2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ezt most nem azért írom, hogy bárkinek igazat adjak, de egy 11 éves kölyök ne írkáljon ide.
2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!