Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy tetszik ez a test?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy tetszik ez a test? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


1-10es skálán mennyit adnátok?


2011. febr. 23. 22:10
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
10 ez a nő tökéletes!!!!!
2011. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
0%
kis csöcs feka pina
2011. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj, szerintem ha van tökéletes nő a világon, akkor az Megan Fox - női szemmel nézve. Iszonyat szexi és a kisugárzása is valami hatalmas. :) [hetero vagyok, még mielőtt valaki beleképzelne egy kis leszbikus vonalat a dolgokba.. :D]

Az alakja is bomba, nem értem, hogy szólhatjátok le..

Szerintem nem sovány. Igen, vékony, de szexin vékony és látszik rajta, hogy a sporttól vékony, feszes:


[link]


[link]


[link]


A hasát pedig imádom:

[link]

2011. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
13%

Semmi alakja nincs...vagyis ami van az elég csúnya.

10/3

2011. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
80%

de sok itt az irigy nő (akiknek sose lesz ilyen alakjuk) és a megkeseredett férfi (akiknek meg sose lesz ilyen nőjük)!


10/10 természetesen, irigység nélkül :D

2011. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
14%
Ami szép az szép, meg kell mondjam, de ez OCSMÁNY!
2011. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
73%
ti utolsók buzeránsok vagytok?
2011. febr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
29%

Azt leszögezem, hogy én nem ismerem ezt a szinésznőt és arra sem emlékszem, hogy láttam-e már bármelyik filmben is.

Csak a neve ismerős egyedül:)

Tehát, az eddig belinkelt képek alapján mondom róla a véleményt.


1. Szerintem ez a lány átlagos kinézetű. Nem csúnya, nem azt mondom, de nem is az-az elbüvölő szépség.


2. Nincs semmi kisugárzása, nagyon cuki ahogy ott ácsorog a vízben, de semmi több.


Összeségében jól nézz ki, mert rengeteg hájas, kevésbé vékony nő írigykedik most rá:)

DE nincs rajta semmi izom... én úgy látom, hogy ő azért vékony mert keveset eszik, szinte már koplal, de nem a sport miatt!

Löttyend-plötyedt mindene, hiába nyom 50kg-ot:)


Az arca szerintem szép.

A mellei nem rosszak, de nekem nem tetszenek.

A hasa szép lenne, ha lenne rajta egy kis izom.

A combja szerintem jó.


Dereka egyáltalán nincs, bár a csipője sem széles.

A haja viszont nagyon szép:)


Nem tudom ki stylisa, de ez a fürdőruha nagyon előnytelen neki, azért mert nem emeli meg a mellét, és túl kicsi rá a bugyi része!


Tehát 10/5

2011. febr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
14%
Már félreértés ne essék, de EZ nem alak!!!...elől deszka, hátul léc...szerintem egy nő attól szép ha van melle, csípője stb..persze nem a másik végletre gondolok xD... Fox színésznővel semmi bajom, de neki az a dolga, hogy jól nézzen ki és ahhoz képest nem egy világszépe...ti pasik pedig álljatok le jó? Csak a nő legyen tökéletes mi?...Persze, legyünk jó szeretők, feleségek, anyák, háziasszonyok, mellette ugye dolgozunk is és mindig tökéletesnek kell kinéznünk...ÉN kérek elnézést!!!
2011. febr. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!