Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy tetszik ez a test?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy tetszik ez a test? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


1-10es skálán mennyit adnátok?


2011. febr. 23. 22:10
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Na azért érdekesek vagytok.. :D Az addig oké, hogy valakinek nem jön be ez a típusú alak DE! Olyan hülye kifogásokkal lepontozni, mint ti tettétek.. Vastag comb???? Hol látsz te vastag combot? A másik meg: ronda köröm, pf. -.- Béna haj. :D Hát nem tudom, te biztosan úgy jársz strandra, hogy előtte órákon keresztül csinálod a hajadat, gondolom egy tonna hajlakkot is raksz rá, nehogy szétfújja a szél.. -.-'

Azok válaszán is csodálkoztam, akik szerint a nőiességet kifelejtették belőle esetleg csoffadtnak tartják. Kedves férfiak, áruljátok már el nekem, nektek semmi nem elég jó? Ha egy nőn van mit fogni az a baj, ha adott egy tök szép, vékony, de nem túl izmos test, nektek az sem felel meg.

Még mielőtt következtetéseket vonnátok le, nem vagyok egy megrögzött Megan Fox fan, de még női szemmel is azt kell mondjam, hogy gyönyörű. Mind az arca, mind a teste, amin mellesleg látszik, hogy foglalkozik vele, azért elég kemény sport és diéta kell ahhoz, hogy valakinek ilyen alakja legyen.. És nem akarok itt senkit lebunkózni vagy ilyenek, mert egyéni vélemény igén és különbözünk meg blabla. De azért ne mondjuk már erre a testre, hogy kettes.. -.-'

2011. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
13%

Kedves utolsó!


Már írtam ide egyszer,ez a csaj a képen egyáltalán nem jó,semmi nőiesség izmosság,elmondanám,hogy ez az alak nálunk testépítésbe csoffatnak minősül.

Igen válogatósak vagyunk egy nőn ne legyen m it fogni,mármint zsírt,mert annál gusztustalanabb dolog nincsen


Tökéletes alakja ennek a csajnak van: [link]


Ez fitnesz világbajnok,nah egy ilyen testet felépíteni,nem kevés meló,elhiheted,nekem eddig az összes csajom pont így nézett ki,mert ezt várom el és kész,az egyik volt barátnőm, magyar bajnok bodyfit-es volt,nőiesen izmos.

Tehát a kérdező általi csaj jó lenne,csak ahhoz komoly edzés kellene.


23F

2011. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Az a fitnesszvilágbajnok, hát szerintem 100 pasiból 90 ezerszer inkább a NŐIES Megan Foxot választaná, mint ezt a túl izmos, férfitestű képződményt. Félreértés ne essék, becsülöm a munkáját, bár nekem lenne ennyi kitartásom, de látod, pont ebből jön le, hogy mennyire különböző az emberek ízlése. Ami neked tökéletes, az szerintem nem szép, minden nőiességet nélkülöz.

2011. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

Kedves 11.46-os!

11.41-es voltam. Igen, láttam hogy belinkelted már előzőleg is a testépítő hölgyeket. Igen, nyilván köszönőviszonyban sincsen egymással a két női test, de szerintem nem is kellene hasonlítgatni őket, mivel a testépítő nőknek a testépítés a fő foglalkozásuk, ők ezzel keresik a pénzüket, magyarul ezzel tudnak foglalkozni napi 4-5 órát is akár. Egy normális, átlagos nőnek viszont ennyi időt nem tud csak az edzésre szánni, pláne nem egy színésznő. Ettől függetlenül szerintem Megan a maximumot hozta és hozza is ki magából, mert vékony, feszes, csinos és (veled ellentétben, szerintem meg nagyon is) nőies. Ha pedig már a nőiességnél tartunk.. Sosem értettem meg, egy nőnek miért jó az, ha hatalmas izmokat szed magára, és én inkább maradnék a vékonynál, de ha neked az izmos tetszik, rendben van, semmi probléma nincs vele, mert mint említettem, ízlések és pofonok.. :)

Az én véleményem még mindig változatlan, hogy a színésznők közül magasan Megan a legszebb és nagyon is szép alakja van. :)

2011. febr. 26. 13:46
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

10/10

Szerintem tökéletes, bár Megan mindig bombanő volt. :)


[nem vagyok fiú, bocsi, de muszáj volt hozzászólnom ;]


18/L

2011. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
96%

Szánalmas, hogy azt az undormány hermafrodita testépítő "nőt" hozzá mered hasonlítani megan foxhoz, vagy egyáltalán egy normális NŐI lényhez. pff. másrészt tipikusan az ilyen "hű de kib.szott egészségesen élek" nők halnak meg legkorábban valami betegségben. persze az alap, hogy egy nő mozogjon és formálj a testét, de ezt pl akit linkeltél nem nevezném egyáltalán női neműnek.


megan pedig 10/10

2011. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
10/4 - 18/F
2011. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
elég jó csaj, csak kicsit kicsi a melle, de nagyon szexin tartja a száját! 8-as, kicsit nagyobb mell és 10
2011. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
31%
Kezd olyan érzésem lenni, hogy a lányoknak jobban bejön Megan Fox, mint a fiúknak. 10-ből kb. 8 lány mondja rá, hogy micsoda nő, míg a fiúk közül legfeljebb 5, akinek igazán tetszik.
2011. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 dag ***** válasza:
100%
10/20
2011. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!