Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki?! Mitől van ez? :/ (mensi)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki?! Mitől van ez? :/ (mensi)

Figyelt kérdés

Jan.8n jött meg utoljára rendesen, általában 33.napra szokott megjönni most viszont a 13.nap környékén jelentkezett egy kis vér illetve ilyen barnás folyás ez kb 2napig tartott és elmult... most február 16 van és még mindig nem jött meg... ://(pedig már megkellett volna jönnie) mitöl késik?(még sosem maradt ki/késett ez előtt) vagy mi volt az a kis vérzés félidöbe? volt már másnak is akinek késett?

(terhesség eléggé valószinü kizárva... óvszerezünk és nem is szakad ki)

vagy lehet h a sok idegeskedés, láz miatt összezavarodott?! ://

L/17


2011. febr. 16. 17:51
 1/6 anonim válasza:
Ha sokat idegeskedsz akkor ez előfordulhat sztem. vagy esetleg ha fel vagy fázva. És am semmi más jel nem fáj semmid ??
2011. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a-a semmim sem fáj...

most voltam beteg de már gyógyultam lázas voltam..fájt mindenem... meg eléggé kivoltam merülve a suli miatt...

sok stressz, szalagavató ésatöbbi nyomás


de máskor is idegeskedtem de még sosem maradt el ://

vagy menjek el dokihoz?://

2011. febr. 16. 17:57
 3/6 anonim válasza:
Az a legtisztább ha elmész szerintem dokihoz. Ő meg tudja állapítani hogy mitől maradt ki.
2011. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menj el dokihoz........
2011. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a félidős vérzés elvileg normális, de ettől nem kellene késnie. mondjuk abba belejátszhat a betegséged, de tényleg jobb ha lecsekkoltatod egy dokival, h minden rendben.
2011. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válazsokat! ma reggelre megjött :)
2011. febr. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!