Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyi volt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi volt a legtöbb amennyit késett a mensi?

Figyelt kérdés
nekem 1 hete kb de már fájdogál a hasam de nem jön meg
2010. jan. 3. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

volt hogy egy havi kimaradt de még a legelején...

nekem általában mindig késik 2-3napot a legtöbb kb 12volt amikor rendesen szokott megjönni

ha görcsölsz rajta sose jön meg:)

2010. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 nap, de felfáztam és az volt a gond.
2010. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem 2hét és görcsöltem én is egyfolytában aztán kiderült hogy azért nem jön meg mert terhes vagyok...de nem akarlak ilyesztgetni:))
2010. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem több, mint két hetet késett egyszer. nagyon izgultam miatta, de nem volt semmi baj, utána megjött. de amikor még kisebb voltam, és nemrég kezdtem menstruálni, akkor volt, hogy nem jött meg egy hónapig.
2010. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó de neked is közbe fájt a hasad.. mintha meg akarna jönni?
2010. jan. 3. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,hogy felfazas miatt kesett 2 hetet.Nagyon meg voltam ijjedve,csinaltam tesztet is:) szerencsere nem volt baj,miutan a teszet megcsinaltam masnap meg is jott.Lehet az is kozrejatszott,hogy megnyugodtam a tudattol,hogy nem babat varok.Lehet Neked is kozre jatszik,hogy aggodsz:) probalj ellazulni,forro furdo es meg fog az jonni:)
2010. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónap volt a leghosszabb, de akkor még nem volt szexuális kapcsolatom senkivel!
2010. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:38-as vagyok. igen, nekem is fájt a hasam. két héten keresztül fájogatott. olykor abbamaradt, de többnyire igen. de pl egyik barátnőm 17 éves volt, amikor volt, hogy 3-4 hónapig nem jött meg neki. és nem volt terhes.
2010. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10nap volt pasim de ovszert használtuk de akk is vettem tesztet de nem volt semmi
2010. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!