Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hetente mensi? Mit tudtok róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hetente mensi? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés

Nem ez az első,hogy előfordult velem. Megjön, 3-4 napon belül elmúlik aztán 2 hétre rá megint , viszont nem vér hanem kicsit sötétbarnás színű valami jön... és rendesen betétet és tampont is kellett használnom.

16/L


2011. szept. 2. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz,de minél előbb!!
2011. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg nem mensi, szerintem akkor van peteérésed... elvileg szokott ilyen lenni, hogy akkor is jön egy picike valami. De ha több, akkor mindenképp menj el dokihoz, lehet hogy valami fertőzés vagy gomba amit kezelni kellene.
2011. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !!!
2011. szept. 2. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, talán csak hüvelygomba.

A rosszabbik esetben valamiért gyakrabban menstruálsz, a petesejtek pedig ugye nem termelődnek újra, tehát 20-30 éves korodra meddő leszel.

Fel a fejjel!

2011. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én még akarok gyereket :| a hüvelygombától lehetséges ez a barna folyás? ha kéthetente ugy menstruálnék hogy rendesen vér akkor lehetséges a meddőség vagy ez a barna is annak számít? nekem általában görcsöl a hasam 10 esetből 9 szer görcsöl az alhasam de ennél nem görcsölt, akkor ez lehet nem is az volt?

Meg ami idegesít, hogy már két hete késik.. :/ lehet hogy rászámolja ugyanugy a 28 napot? bár nálam 32 az is.

2011. szept. 2. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy 20-30 évesen meddővé válhatnál attól, hogy túl sok petesejtedet "fogyasztod el"... Annál sokkal több van, minthogy elfogyhasson...

Igen, a barna folyás lehet hüvelygombától (ha érzel égető, viszkető érzést ott akkor elég valószínű, hogy ez a baj)

Mindenképpen érdemes lenne elmenned egy orvoshoz...

2011. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem rég elkaptam valamit azt tudom és kb egy hete kezelem magam kúpokkal kenőcsökkel stb :/ sajnos nagyon érzékeny vagyok, ha ráülök idegen helyen a wc re még ugyis hogyha a kezemet magam alárakom akkor is elkapok dolgokat... :S tehát szerinted ez lehet a baj ?
2011. szept. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!