Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uszodai tusolóban egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszodai tusolóban egyes nők miért tusolnak fürdőruhában? Nem lenne egyszerűbb meztelenül?

Figyelt kérdés
Nekem kiskorom óta egyértelmű, hogy a medencében fürdőruhában kell lenni, utána pedig meztelenül kell lezuhanyozni.
2011. febr. 15. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem akarják magukat nagyon mutogatni
2011. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert kukkoló vagy, különben honnan tudod? Mesélték?
2011. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát te lehet, hogy büszke vagy a testedre, de ők nem biztos.
2011. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büszke, én sem vagyok bombázó. Szerintem sokkal praktikusabb meztelenül tusolni. Nők egymás közt ne legyünk szégyenlősek.
2011. febr. 15. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem szeretek zuhanyozni az uszodában, mert valahogy rosszul érzem magam sok pucér nő láttán (mert hát ugye nem mindenkinek szép a teste), úgyhogy sietek ahogy csak tudok.
2011. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nők egymás közt ne legyünk szégyenlősek."

Hát persze, nem lennénk szégyenlősek, ha a nők nem lennének utálatosak. De bizony azon. Ha vki meglátja, hogy csíkos a melled, szőrös a puncid stb, akkor egy hétig te leszel a téma. (Leginkább 12-25 éves korosztályra jellemző ez)

Persze csak ismerősök között. Idegenek előtt tök mindegy:D

Én azért nem tusolok meztelenül, mert szégyenlős vagyok, és nincs szükségem arra, hogy kibeszéljenek.

2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt azok felfogásával van baj, akik kritizálnak másokat. Az a természetes, ha valaki meztelenül fürdik!!!
2011. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván de attól még nem kellemes idegen emberekkel együtt fürdeni meztelenül.
2011. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is utálok meztelenül tusolni uszodában. Ha 1-2x megengedem magamnak, azt veszem észre, hogy mindenki megbámul. Nem vagyok se szép, se csúnya, de utálom, ha bámulnak. Ezért nem szeretem, és inkább fürdőruhában zuhanyzom, majd otthon ruha nélkül... Ha nem lennének ennyire irigyek és pletykásak a nők, nem zavarna. 21/L
2011. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meztelenül tusolok.
2011. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!