Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Strandon fecskét hordó férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon fecskét hordó férfiak! Ti is így hordjátok a péniszeteket a fecske fürdőruhában?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten fürdőruhákat, és a fecskéről készült képeknék majdnem mindegyik férfinek a pénisze felfelé volt téve(a makkja a fej/has felé irányult). Mennyire gáz így hordani? Van ennek szerepe? Így vagányabb fecskét hordani? Akik azt akarnák irni, hogy "gáz" stb. azok, kérem szépen, ne írjanak! Kösz
2011. jún. 17. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Általában azért van úgy, mert ha tényleg feláll akkor úgy kevésbbé észre vehetőXD Más okot nem tudok rá.
2011. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval, aki gáznak tartja a fecske hordásár az ne írjon!
2011. jún. 17. 11:42
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha feláll akkor tényleg nem vevődik észre annyira?
2011. jún. 17. 11:43
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem tangába kell strandolni, és nem látszik h feláll -e vagy sem. Ennyi.
2011. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Látszik az, nem is kicsit!
2011. jún. 17. 11:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem nem gáz, bár az én pasim leszólja, le gázozza, én nem. Megszoktam hogy nevelőapámnak is olyan volt mindig, fiatalon is, és szerintem mai napig divat, főleg ha valaki nem csak lóg a strandon, hanem napozni is akar, meg úszni, mert nem hiszem hogy abban a bőszárú bermudában (ami pasimnak is van) abban olyan jó úszni... Na szóval nevelőapám nem tudom hogy hordta, de nem emlékszem hogy felfelé lett volna neki izélve. Viszont a pasimnak ilyen típusú alsónadrágjai vannak, az a sima "fecskefazonú" vagy mi, és ő felfelé rakja olyankor, azt mondja ha véletlen feláll, akkor ne legyen kellemetlen, ne kelljen "rakosgatni" mert ha lefelé lógva rakják bele és közbe feláll, kényelmetlenül érzik magukat.

Amúgy se értem sokan miért szólják le, nőben is van aki egyberészest hord (mint én) és van aki bikinit kizárólag. (nekem nem áll jól)

Meg bugyiban is van vita hogy hagyományos, tanga vagy francia. Nekem a tanga jött be, de nem szólom meg a másik fazon pártolóit. Bocs a hosszú válaszért. :D

2011. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagy szerszámnál könnyen észre vehető azért úgy is:D Csak egyesek úgy gondolkodnak, hogy akkor nem fog előre bukni úgy a zászló. Én nem szoktam így hordani.
2011. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is fecskét hordó fiú vagyok(16 éves), de még nem próbáltam ki így... Nekem jól áll a fecske, sokan mondják. Legközelebb én is kipróbálom.
2011. jún. 17. 12:06
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ne evvel foglalkozz ! Inkább készülj te is a Magyar Nyelvtan pótvizsgára !
2011. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen pótvizsga?:P
2011. jún. 17. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!