Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Strandon fecskét hordó férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon fecskét hordó férfiak! Ti is így hordjátok a péniszeteket a fecske fürdőruhában?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten fürdőruhákat, és a fecskéről készült képeknék majdnem mindegyik férfinek a pénisze felfelé volt téve(a makkja a fej/has felé irányult). Mennyire gáz így hordani? Van ennek szerepe? Így vagányabb fecskét hordani? Akik azt akarnák irni, hogy "gáz" stb. azok, kérem szépen, ne írjanak! Kösz
2011. jún. 17. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején én is felfele állítva hordtam, egész jó csajok voltak a strandon, és azt vettem észre, hogy megnőtt és kibukkant a makk a fürdőruhából, azóta lefele állítom...
2011. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy hordjad, ahogy Neked kényelmesebb. Amúgy én is felfelé teszem, bár nem fecskét hordok, hanem olyat, ami ugyanolyan anyagból készül, mint a fecske, tehát feszülős, de a szabása rövid nadrághoz hasonló, viszont a bermuda nadrágtól sokkal rövidebb szárú.

Minden esetre az izgalmakat jól kell kendőzni, mert így is úgy is kipúposodik egy erőteljes erekció közben, viszont úszni jól lehet az ilyen anyagból készült nadrágokban. Én otthon is viselem a kertben.

2011. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
Fecskét a 70-es években hordtak. Boxert alsót hordok és bermudás fürdőgatyát a fecskét utálom. Nem mondom, hogy gáz de szerintem legyen mindenki igényes mert én a fecskét igénytelennek tartom. Az öregek hordják azt nem a fiatalok.
2011. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem gáz, mert elvileg az az úszónadrág igazából. Tehát úszni abban kényelmes. Mindenki hordjon olyat amiben jól érzi magát. Rám pl. nem tudnának bikinit erőltetni, pedig nálam kövérebbek is felveszik, de én meg pucérnak érzem magam benne, mintha fehérneműben futkosnék ezer pasi előtt. Úszódresszem van, és nem érdekel ciki-e, mert vékonyít a szabása, anyaga, és a kosaras sima egyrészes fürdőruhával ellentétben nem csúszik le a vállamról, mert csapott vállam van, kicsi mellem van, tehát a kosár részbe nem nagyon tudnék pakolni magyarán... Ha a 70-es évek óta nem lenne divat, nem árusítanánk nagy sport üzletekben!
2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Balra helyezve felfelé állítva. Igaz, mivel csípő fecske fürdőnadrágot viselek a strandon, amikor feláll, akkor a derékrésznél 1-2 centire el is áll a fürdőnadrág gumija. Be is lehet látni. Eleinte zavart, de láttam másnál is...
2014. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sztem ez a felfele nyalt pöch divat a kifutókról meg a divatfotókról jön. Ott kell így tenniük a modelleknek a szerszámot az alsóban meg a fürdőgatyában, szerintem egyrészt amiatt, hogy jobban látszódjon a gatya eredeti szabásvonala (kevésbé tömje ki a szerszám), másrészt nyilván a prüdéria miatt.


Szerintem amúgy tök kényelmetlen, én mindig természetes pozícióban rakom be, azaz a farok a golyókon pihen. Illetve kicsit balra fekszik, mert balra tartós a farkam.


Így amúgy még kevésbé is látszik, ha feláll, max a csomag nagyobb, de a gatya anyaga fogja, szorítja lefele a merev péniszt. Magyarán max. megnőni tud, felállni nem.


Ha felfele nyalod, ez nem működik, és még a feje is kifigyel.

2015. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!