Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal zuhanyoztam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisimano kérdése:

A barátommal zuhanyoztam és sunyin lehugyozott amig háttal álltam pedig már elöte is paprikás volt a hangulatom. Mit szoltok hozzá? Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
nemtudom mire vélni:S:S:S
2011. febr. 13. 20:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
ugyan már, sztem csak fel akart viditani :)
2012. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Válaszadók...pfff...

Mi történt? Semmi. Zuhanyzás közben pisilt. Na és? Belehalsz? Nem valószínű. És amikor rád élvez, az nem zavar? Hülye vagy. Ja, és 25/L.

A sok pofozkodónak, meg "kemény csajnak" sajnálom a kis szar eseménytelen életét:-D

2012. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D :D

úgy röhögök mindenki azt hiszi aki elsétál a bolt előtt, hogy nemvagyok normális :D :D :D

paprikás :D :D :D :D :D :D

áááááááá mindjárt én is huggyozok..csak a röhögéstől :D :D :D :D :D

2012. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"És amikor rád élvez, az nem zavar?"


éés... megvan a nyertesünk.

2012. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
de tényleg :D akkor az sokkal undibb, azon nem akadsz ki? én amúgy direkt élvezem, amikor a pasim rámélvez.. na de te tod :D
2012. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Legközelebb szex közben guggolj az arca fölé, és míg lelkesen lefetyel, hajrá... meglepetés!! :DDD
2012. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!