Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal zuhanyoztam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisimano kérdése:

A barátommal zuhanyoztam és sunyin lehugyozott amig háttal álltam pedig már elöte is paprikás volt a hangulatom. Mit szoltok hozzá? Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
nemtudom mire vélni:S:S:S
2011. febr. 13. 20:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
szerintem szarj a mellkasára amíg alszik és kend szét egy futócipővel. ha kicsit rászáradna, pisild is le. ha ügyes vagy, még egy szopóálarcot is fel tudsz helyezni a fejére így mégjobban megalázhatod. könnyebb a célzás, ha tölcsért is használsz.
2011. febr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
:-D Szétröhögöm az agyamat :-D
2011. febr. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
49%
Melyik barom az aki nem hugyozott még soha zuhanyzás közbe? (akár lány, akár fiú) Miért kell ezen fennakadni? Ha száraz állapotba csinálja, akkor háboroghatnál, de így??????????????????? Mindegy, látom rajtam kívül sokmindenkinek jól indul a napja emiatt :DDDD 21/L
2011. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Őszintén szolva elég barom a párod, már ne haragudj, mit szolna ő hozzá ha mondjuk mikor fürödtök (kádban) akkor te az ölébe ülnél és te is pont ezt tennéd vele?

Valami perverz gondolatai vannak az már gyszer fix.

2011. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Szanaszét röhögöm magam! Lehugyozta,....paprikás hangulat,...nagy f@sz a barátod, lássuk be! Szerintem az engesztelés jele volt, hugyozd vissza!
2011. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Üljetek bele egy kád vízbe,azt huggyozd oldalba..aztán szállj ki és szépen egy mosdókesztyűvel mosogasd meg az arcocskáját...majd amikor action lenne,meséld el neki,h mi történt fél órával ezelőtt! Tuti,h nem fog többet lehuggggyozni..vagy mégis? Ez nagyon jó..és még paprikásan..kész!:))
2011. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
54%
Lupus maximus! Birtokba vett! Van feelengje az ügynek, vedd a jó felét! Biztos, hogy szeret!
2011. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
100%

Miután a röhögéstől befejeztem a sirást csak annyit tudok irni,hogy:

Szerintem a barátod kissé aberált!

Ha velem tenné ezt meg tutti biztos,hogy fejberúgom!

2011. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
LOL:D:Đ:D:D még paprikás:D
2011. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Pj0tr ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy kinek, hogy esne a dolog. A lényeg, hogy a kérdező nem akarta és meg sem kérdezték a dologról. Én sem örülnék, ha váratlanul feldugnák a zuhanyrózsát miközben zuhanyzom. Minden ilyen játék csak akkor jó ha mindkét fél élvezi, vagy legalábbis beleegyezik ebbe a fajta játékba.

Szánalmas egy arc a barátod.

2011. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!