Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy szégyellem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szégyellem magam, de nagyon tetszik nekem Béci. Ez nagyon gáz, igaz?

Figyelt kérdés

A műsorba 2 hete néztem bele, és pont őt mutatták. És már egyből belezúgtam. Borzalmasan jó pasi..azóta nézem esténként, ha van időm. Ráadásul kiderült, hogy egyik barátnőm ismeri a jelenlegi barátnőjét (kicsi a világ). Szóval szerintetek ez nagyon gáz?

18L


2011. febr. 12. 13:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szeretem a régi magyar neveket, meg szerintem illik hozzá.
2011. febr. 12. 13:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Aki ízt írja, hogy gáz, az valószínűleg azért, mert negyed annyira nem jó pasi, mint Rácz Béla úr. Szép az arca, jó a teste, a stílusa egyszerű, megmondja a frankót, de nem játssza az újgazdag ficsúrt, mint egyesek. Ha tetszik egy helyes pasi, az inkább erény, mint gáz.
2011. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz az, ha az embernek nincs ízlése, csak kellemetlen! :D

Bocs, nem tudtam kihagyni! :D

Amúgy meg tényleg nem gáz. Ha tetszik, hát tetszik. Nincs abban semmi rossz. :)

2011. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
gettós kis díszcigány :) de ha neked tetszik egészségedre. még mielőtt fejemet vennétek, nem pejoratív értelemben mondtam. páran dörzsölgetik a kis pun*cijukat miatta a műsor alatt.
2011. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én nem "dörzsölgetem" semmimet. Ráadásul tudom, hogy roma származású, de attól még lehet jó pasi.
2011. febr. 12. 15:05
 16/17 anonim ***** válasza:

Cííííp gyerek a Bejláá nekem is nagyon begyün:)

78 L

2011. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet attól még jó pasi. nem bántásból írtam a cigányt, de ha egyszer az. ha annyira bírod nézd meg napiszaron, van fenn pár "rajos" kép :D
2011. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!