Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy szégyellem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szégyellem magam, de nagyon tetszik nekem Béci. Ez nagyon gáz, igaz?

Figyelt kérdés

A műsorba 2 hete néztem bele, és pont őt mutatták. És már egyből belezúgtam. Borzalmasan jó pasi..azóta nézem esténként, ha van időm. Ráadásul kiderült, hogy egyik barátnőm ismeri a jelenlegi barátnőjét (kicsi a világ). Szóval szerintetek ez nagyon gáz?

18L


2011. febr. 12. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tudod hány lány ácsingozik azért a rosszfiúért? :)
2011. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom..és nekem nem szoktak tetszeni ilyen közkedvelt emberek, se sztárok.
2011. febr. 12. 13:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a villalakók,még a celebségtől is messze vannak...
2011. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Addig jó, amíg csak tetszik. Nekem is tetszik, de nem vagyok úgy oda érte hogy úúristen.. Szóval ez akkor gáz ha már egyfolytában rá gondolsz, meg azt hiszed hogy szerelmes vagy meg reménykedsz hogy majd egyszer találkoztok és összejöttök, és rá vársz, meg írsz neki vagy a barátnőjének vagy valakinek leveleket, meg ilyenek, na akkor gáz. Gondolj bele, nem lehetsz szerelmes olyanba akit még csak nem is ismersz. Hiába látod a tv-ben de veled nem beszélt még, szóval nem ismered, nem szeretheted.

Ha csak tetszik, az nem gáz. Ha miatta nézed csak, szerintem az se gáz. Csak ne fajuljon el imádásba, mert csak neked lesz rossz.

2011. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Épp ezért nem kell ilyen hülye műsorokat nézi :)


Egyébként szerintem is nagyon gáz :D

2011. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2011. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki levelet írni..csak tetszik. Amúgy mindegy, már rájöttem, hogy mivel nem szoktak sztárok tetszeni, így nem gáz, ennyi belefér.
2011. febr. 12. 13:45
 8/17 anonim ***** válasza:
A tény nem, na de a neve! BÉLA!!! :) Komolyan nem értem, hogy lehet annyira szemét egy szülő, hogy egy ennyire béna nevet ad a nyomorult gyerekének! Azt se értem, hogy lehet valaki annyira nyomi, hogy nem változtatja meg??? Az átkosban minden munkást bélának hívtak, aki tök részegen fetrengett az árokban ahelyett, hogy dolgozott volna... Nekem mindig ez jut eszembe, meg a smicisapka a fejükön... Bexarnék a röhögéstől, ha a nevén kellene szólítanom! :) A fiú, akiről írsz, egyébként helyes, nem is ezzel van a gond.
2011. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért kell valakit a neve miatt csúfolni? Az én fiam is Béla lesz, de ezt már tudom kb 7 éve :)
2011. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
NAgggyon gáz... nagyon..
2011. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!