Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szegyellem ennyire magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szegyellem ennyire magam?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik es most annyira rosszul erzem magam amiatt, hogy en elmondtam neki es o semmit nem mondott ra. Probaltam keresni, felvenni MSNre, de mind hiaba; nem fogad el. En meg nem tudom, hogy miert haragudott meg o azert, mert en oszinten elmondtam, mit erzek.

Nekem ez annyira kinos, ha talalkozok vele, nem merek mar ra se nezni; nem jon, hogy koszonjek neki, mint regen.

Mit tehetnek? Hogyan felejtsem el, ha mindennap latom?


2011. márc. 13. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg összejönni valaki mással. Akár csak egy kaland erejéig, ilyen "felejteni jó". Mégjobb lenne ha valaki olyannal jönnél össze aki amúgy is tetszik, és akkor lenne esélye kialakulnia valaminek
2011. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iylen velem is volt és tényleg nagyon rossz érzés. én azóta nem jártam senkivel. akkor voltam 15 most 17 vagyok. 1,5 évig voltam belé szerelmes hiába (3 évvel volt nagyobb nálam). én azzal próbáltam vigasztalni magam hogy ha nem mondtam volna meg neki akkor életem végéig bántam volna. én már szerencsére kezdem elfelejteni a dolgot bár még mindig nagyon rossz érzés ha belegondolok abba hogy mennyi ember tudta és látta meg hallotta. ne aggódj el fog múlni. én is azt utdom tanácsolni hogy ismerkedj már fiúkkal hátha összejön valami. fel a fejjel :)
2011. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norb66 ***** válasza:
Nagyon sokan lesznek bunkók a szerelem bevallás után. Mintha megoldás lenne... Nem tudsz mit csinálni, csak elfelejteni, mert már nem lesz olyan mint régen, nem fog odamenni hozzád köszönni. Keress mást és őt pedig felejtsd el, még ha minden nap látod is. Nézd levegőnek, mintha ott se lenne. Kétszer is jártam így osztálytárssal, de mindkettőn túl vagyok, pedig szintén minden nap láttam őket :)
2011. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és amíg össze nem jöttem a nagy szerelmemmel, addig szenvedtem ettől a kis fellángolástól... pl. ha vonat hangját hallottam az udvarunkról, mert pont úgy fújt a szél, hogy hozta a hangot, ami alapból nem hallható, akkor ő jutott eszembe, mert ő vonattal járt a suliba... ilyesmik, még akkor is, mikor már több éve nem is láttam. Már 2 éve a szerelmemmel vagyok, és az utóbbi időben láttam párszor ezt a régi srácot, véletlen összefutás... és már semmit nem érzek, maximum szégyellem magam, saját magam előtt ciki ez, hogy egy ilyen srác hogy is tetszhetett nekem, mikor a szerelmem minden téren annyival több nála!!! És az is meg szokott fordulni a fejemben, hogy ha tudná ez a kis mocsok, hogy mit hagyott ki, mikor lepattintott!:P Azt hiszem, bánhatja:P.
2011. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a minap én is gondolkodtam ezen. fura de tényleg elszégyelli magát az ember ilyen szituban.szétszakadsz,annyira vágysz rá,mégis szégyelled,mert ez nem kölcsönös.

nem tudod mért szégyelled,de ha az ember azt érzi, nem ugyanolyan mértékben kapja vissza azt amit,legszívesebben elbújna,mintha valami törvénytelent érezne, hogy ez csak úgy működhet ha kölcsönös. csak akkor igaz, ha viszonozzák. de honnan van ez a tévhit?

Olyan mintha menekülni akarnál,de mi elől? talán az értelmetlensége elől? hogy félünk még nagyon sokáig

ebben tobzódni?szégyellem,hogy értelmetlenül rajongok valakiért?talán az értelmetlenséget szégyelljük.

Én erre jutottam.

Talán mert mindig azt tanítják nekünk gyerekkorunktól kezdve,csak az érdemes valamire aminek van értelme kisfiam. hát az érzések néha céltalanok,és csak úgy: ok nélküliek. sőt értelmetlenek.

2011. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!