Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni a mellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni a mellemet, mindig szégyellem, hogy tegyem túl magam?

Figyelt kérdés

Most nem azon van a hangsúly, hogy ez nem is olyan lényeges szempont, ha szeretnek, így is szeretnek stb. Tudom az eszemmel, de akkor sem tudom elfogadni a mellemet gyerekkori betegség miatt nagyon sokat híztam-fogytam, ingadozott a súlyom, és most bár jó az alakom, és melltartóban a mellem is elfogadható, de nélküle... Rosszul vagyok tőle, ezen max plasztika segítene már, sokmindent próbáltam, spor-torna-kencék.

Szóval ahogy lekerül a melltartó nagyon szégyenlős leszek, hiába szeret a párom, sztem neki föl se tűnik, hogy lóg a mellem, mert végülis nem olyan vészes, és szereti fogdosni, de néha annyira szégyellem magam miatta, hogy a szexet sem tudom úgy élvezni.

Mit lehet tenni? Van itt olyan, aki hasonlókat érez? Páromat tényleg nem érdekli, de engem sajnos igen. Nem tudom hogyan tehetném túl magam a szégyenkezésen. :(


2010. okt. 6. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lógó mell még mindig jobb, mint a szilikonos.
2010. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na én pont az ellenkezőjét gondolom. :(
2010. okt. 6. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem nem log.. egyszerüen csak kicsi... és nem is ugyanugy àll.. ö nem veszi észre annyira de én nagyon és engem is zavar.. nekem még megvàltozhat az a jo, mert még alakuloban vagyok


neked meg csak annyit tudok mondani, hogy hidd el mindenkinek vannak problémài a melleivel.. valami sosem jo.

ne a plakàtokon meg magazinokban lévö lànyok jussanak eszedbe.. ök szerencsések és jo a photoshop is :)


Hidd el mindenkinek mindig van valami problémàja, ha nem is a mellén akkor màshol.EzéRt kell olyat talàlni aki mindenhogy elfogad :)


Ha meg nem, akkor iràny a plasztikai sebész.. én nem foglak elitélni érte, ha utàna megigéred, hogy boldog leszel! ;)

2010. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj! Nincs azzal semmi gond! Ha barátod szeret, akkor akkor is szeretne, ha térdedre lógna a csöcsöd. Ne szégyenkezz, ez teljesen természetes. A páromnak is lógós. Na és? Szülés után nagyon megnőtt az amúgy sem kicsi melle, utána sokat fogyott. Persze ciciből fogyott legtöbbet. Az alakja tökéletes. A melle nem az. Na és? Ő is szégyenkezik miatta, pedig nem kéne. Ha tényleg nagyon zavar menj el és plasztikáztasd meg! Ha nem is csináltatod meg, menj el 4-5 plasztikai sebészhez, mutasd meg nekik és kérd ki a véleményüket! Kérdezd őket arról is, hogy milyen kockázati tényezői vannak egy plasztikai műtétnek. Lehet, hogy meggyőznek arról, hogy úgy jó, ahogy van.
2010. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

màsodik vagyok


az még talàn jo, ha nem szilikon, csak felvarràs :)


lehet kisebbnek tünik majd de feszes lesz, és idegen anyagot sem kapsz a cicikbe ( csöcsökbe :D... )

2010. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is felvarrásra gondolok sokat, a mérete illik az alakomhoz, csak olyan... szomorú. Lógatja az orrát, akárhogy tartom magam.
2010. okt. 6. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak gondjai a testével. Nekem is, igaz nem a mellemmel mert pasi vagyok, de pl 22 évesen meszesedik a derekam, alig bírok hajolni, a térdeim is lehetnének jobban. Imádok sportolni, de így hogy tudnék? Amúgy van aki kifejezetten azt szereti, én pl azt is szeretem egy nőn, ha lóg a melle sebaj. Ha kicsit nagyobb és lóg is. :) Lehet kissé perverz, de tetszik. Mert a természetes mell ha súlya is van fiatalon is már lóg.
2010. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is lóg a mellem, pedig pasi vagyok. Kicsit fogynom kellene. De a feleségemet nem zavarja.
2010. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Zavarja, csak nem szól érte...
2010. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon lóg akkor csapd fel a válladra:D

amúgy meg komolyan nekem bejönnek a kissé lógós mellek

ha nem tetszik igy jártál fogadd el magad ilyennek születtél ilyen vagy kész fiú vagyok nekem is vannak hibáim külsőleg picit balra áll a pöcök :D na és mégsem szégyellem miatta magam és még senki se szólt meg érte. Szilikon hát mitnemondjak nemtudom mi a jó benne megfogod azt olyan érzés mintha egy fagyistálkát fogdosnál amin van egy csirkemell abba meg mi az izgalmas? felvarrni? Minek csak azért befekszel a varrógép alá hogy utána jobban érezd magad amíg el nem kezdesz öregedni és már megereszkedik 45-50 év után már senki se fogja nézni addig meg légy vele boldog.

2010. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!