Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem kérlek. Van egy fiú,úgy érzem egyre jobban kell nekem egész nap csak rá gondolok.Nem tudom mit érez irántam.Szerintem én is bejövök neki vagy érez irántam valamit de nem tudom...:S Ő egy évvel fiatalabb is nálam...Lehet hogy ezért sem mer nyitni jobban felém? vagy csak összezavar engem de ő maga nem érez semmit?

mit tegyek?


egy összezavarodott lány 15


2011. febr. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyerekek vagytok.

Miből gondolod, hogy érez valamit?? Mi alapján hoztad ezt a következtetést??

Ismerkedej meg vele jobban és ne rágódj hülyeségen.

2011. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy iskolába járunk.2 éve jött ide a suliba.és hát elég jó barátok vagyunk de azt hiszem én többet szeretnék...sokszor megölel...sokat vagyunk együtt...és mintha úgy tűnne azokból a dolgokból amiket csinál és ahogy viselkedik,hogy tetszek neki...
2011. febr. 10. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy hülyén fog hangzani - elvégre ta vagy a csaj - de ha már egyszer idősebb vagy és ilyen nyámnyila nem mer nyitni feléd, nyiss te.. Ha komolyabb pillanatotk van csókold meg vagy vmi :)
2011. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában jók az ilyen megérzések.:D Biztos valóban tetszel neki,de igazából neki kellenne először lépnie vmit,te legyél vele továbbra is olyan amilyen eddig,idő kérdése és tudtodra adja szerintem mit érez.ha nem akkor meg,mond el neki hogy nagyon tetszik neked,és kezdesz többet érezni iránta mint barátság,akkor majd kiderül érdemes-e ennyit gondolnod rá.
2011. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.
2011. febr. 12. 14:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!