Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értenek a férfiak az alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek a férfiak az alatt?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú azt mondja hogy szeretne jobban megismerni?!


Ezt írta szószerint:

21:28

egyenlőre szeretnélek teljesen megismerni,mert nem akarok beleugrani megint csak így hipphopp 1 kapcsolatba,mert akkor sose jártam jól :(


Félre lehet ezt érteni?

Mit értetek ez alatt?

Mi van akkor ha ennek a férfinak van 2 nő is és vacilál közöttük.

Lehetséges?


2011. febr. 9. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

fú.. dezsávű.. ezt ma én is mondtam.. de nálam tényleg így van. mert előző kapcsolatom 5 hónapig tartott , találkoztunk, és 2 óra múlva már hivatalosan is együtt voltunk. nem ismertem előtte, nem is hallottam róla. mindegy. szép volt jó volt, de nagyon félre ismertem.. és nagyot csalódtam.

viszont most van egy kialakulóba, és neki is ezt mondtam. csak ő tudja a helyzetet, és megérti. azthiszem

2011. febr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
éN 18 VAGYOK Ő 20ÉVES
2011. febr. 13. 11:03
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezzel a szöveggel akar bevágódni.

Fiatal fiúk közt nincs olyan aki ne akarna azonnal dugni, ha lehet.

2011. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mondd, hpgy nem miskolcon éltek...
2011. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
még a közelében sem :)
2011. febr. 15. 10:21
 16/18 anonim ***** válasza:
hála az égnek :) megijedtem, hogy ismerem a srácot, mert volt dolgom egy fiúval, akinek teljesen ilyen volt a stílusa... mit mondjak, szépen kifejezve elég rosszul jártam vele. igazából csak fel akart szedni, mert nem volt jobb. ne dőlj be egy ilyen szövegnek szerintem.
2011. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
szerintem gondold át mit akarsz, max sex és szia ha utána nem jó. mit kell ezen?
2011. febr. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy meg akar dugni (mindenkinek ez az első), csak bedobja ezt a szöveget és azt várja hogy meghatódsz, mer' hogy ő majd biztosan nem csak a szexre hajt. (ami lehet igaz is, de hogy arra hajt legjobban abban biztos lehetsz)
2011. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!