Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értenek a férfiak az alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek a férfiak az alatt?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú azt mondja hogy szeretne jobban megismerni?!


Ezt írta szószerint:

21:28

egyenlőre szeretnélek teljesen megismerni,mert nem akarok beleugrani megint csak így hipphopp 1 kapcsolatba,mert akkor sose jártam jól :(


Félre lehet ezt érteni?

Mit értetek ez alatt?

Mi van akkor ha ennek a férfinak van 2 nő is és vacilál közöttük.

Lehetséges?


2011. febr. 9. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak van felelősségtudata, és jelent neki valamit a kapcsolat fogalma.
2011. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy veszem ki a szavaidból hogy ez jó :)
2011. febr. 9. 18:42
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Persze, lehet. Meg lehet hogy igazából nő, lehet hogy halálos beteg, lehet hogy meleg, lehet hogy nem is igazi profil és átverés, lehet hogy nekrofil, sorolhatnám napestig. Mi honnan tudjuk, hogy mi igaz és mi nem?
2011. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

két dolog lehet. vagy volt vagy van egy másik nő. vagy pedig sokat csalódott és nem szeretne egy újabb kis szörnyetegbe beleszeretni.

23f

2011. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

EZ neked JÓ! :)

Komoly kapcsolatot akar, és nem akarja hogy csalódj benne, se ő benned.

2011. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos ezt a dumát akkor adom be, mikor nem vagyok teljesen biztos, hogy kell a másik. De ,ha őszinte lennék, akkor nem kell, de tartaléknak jó lehet.


Ha valaki tetszik, nem sokat gondolkodom. Sz@rok rá, hogy hányszor szívtam. Ez a szerelem...

2011. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 MolotovPunk ***** válasza:

Én is gyorsban nyomom,ilyen a szerelem.

Valamikor jó,valamikor gyors.

Ezért vagyok ritkán kapcsolatban :D

Bár lehet,hogy az a srác felelősség tudatos és tényleg komoly kapcsolatot szeretne kialakítani.

Sokat csalódott lehet.

2011. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hány éves a srác? és te?
2011. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
31%

hülye szöveg... akkor mondunk ilyet ha azt akarjuk hogy komoly csávónak tűnjünk.. aki nem csak játszani akar.

a nők nem tudják de ez úgy megy hogy automatikusan olyan taktika van amilyenre neked szükséged van ahhoz hogy ledobd a bugyit. ez belénk van kódolva, észre se vesszük de igy van. akit le kell szarni leszarjuk, akinek az elesett kell annak elesettek leszünk,,,érted? aztán ha megvan a szex fogjuk a fejünket hogy "AJ AMÍG MEG NEM KAPTAM MÉG KOMOLYAN IS GONDOLTAM" és tényleg, azért vagyunk annyira meg győzőek mert addig mi is komolyan gondoljuk :D

ezekkel a dumákkal ne foglalkozz, ha szimpatikus a csávó és korrekt veled akkor legyél vele. de a lényeg hogy egy csávót szex után kell tudni megfogni mert elötte semmit nem jelent.

2011. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szomorú, ha ennyire ösztönlények a férfiak.

De szerencsére én ismerek kivételt :)

2011. febr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!