Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellborotválni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellborotválni?

Figyelt kérdés
Kicsit ciki a kérdésem hogyan kell borotválni a ...-ot és elöl is vagy csak a hüvely körül
2011. febr. 8. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy mit csináljak, hogy ne pattogzon ki borotválás után?
2011. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát szépen fogsz egy borotvát..ezt ogysem kigayni a dologból. aztán.. szappan tüsfürdő vagy... borotvahab.. ráfúj szétken MINDEHOL.. és "alulról felfelé" húzod. és ezt addig ameddig el nem tünnek.. Igazából ennyi. Ha már hosszú akkor nem elsz egyszer.. És egyébként ha utána hintőporral vagy testápoló olajjal bekened nem fog kipattogzani.
2011. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hintőpor a tuti :)
2011. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borotváld száliránnyal megegyezően, szembe semmiképp mert attól is kipattoghat. Tudom hogy ha szálirányba borotválsz akkor lesz egy kis borosta de hát istenem,még mindig ott ez epillátor.
2011. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a kérdésed arra vonatkozott, hogy mennyire kell leborotválni. Teljesen csupaszra!!!
2011. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!