Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom, hogy ilyen félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, hogy ilyen félénk vagyok! Hogyan segítsek magamon?

Figyelt kérdés
Szeretném leküzdeni a félénkségemet. Hogyan tegyem ?
2011. febr. 8. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél félénk! :D (Azért ennél többet is mondhatnál magadról)
2011. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kezeddel segíts magadon.
2011. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj el egy alapszintű modellképzésre;), azon kívül, hogy külsőleg rendbe hoznak, önbizalomtréninget is tartanak, meg járástechnikát, meg még egyéb dolgokat,
2011. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fiu ? lány?

igy könnyebb lenne :-)

2011. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 14 és hát elég félénk vagyok, pl nem merek megszólalni nagyobb, ismeretlen társaságban, meg fiúk körében... nagynéha sikerül feloldódnom, amikor jü hangulatban vagyok, de az ritkámn van. Sőt, nagyon-nagyon ritkán. Hogyan lehetnék nem félénk? :))
2011. febr. 9. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:

sajna nem tudok igy segiteni,h leirni meg minden,bocsi :(

de mondjuk vannak iylen tinioldalak: a legtöbbön szoba esik a magabiztossag..

vagy vegyel IM-et vagy Bravo Girlt,ezekben az ujsagokban gyakori ez a téma :)

remelem azert segitettem :) és tenyleg jok ezek az ujsagok,én sokat tanultam belőlük:))

2011. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!