Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angolul levelezunk egy sraccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolul levelezunk egy sraccal, és rolam erdeklodik.. Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Angolul foglalkozik neten egy srác velem. Magarol nem szeret beszelni. Angolul levelezunk.Rolam erdeklodik,meseljek,csalad.. Jovomrol érdeklodik meseljek vagy olyan valaszt adjak, hogy igen is meg nem is? Mit jelenthet? Tudjuk nagyon messze vagyunk egymastol de csak ugy kezeljuk egymast mint ket ismeros.nagyon fura.Ti mire gondoltok? Holgyek es Urak kérnem irjak oda hogy ki jelzet!Koszonom elore is.
2009. febr. 9. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz szerintem, ha valaki érdeklődik az iránt, hogy mit szeretnél csinálni a jövőben, hogyan látod magad. Ha belátjátok mind ketten hogy egy ilyen kapcsolatnak nem lenne túl sok értelme, nyugodtan ismerkedjetek, beszélgessetek. :) (18/L)
2009. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond, ha meg írod neki az igazat, ha a sors úgy akarja úgyis együtt lesztek, ha nem akkor szereztél 1 új ismerőst!(17/L)
2009. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket!

Remelem jol fog mukodni minden akar baratkent is;)

2009. febr. 9. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha neked is tetszik, akkor miért ne mondanál el dolgokat magadról? Én is így ismerkedtem meg egy külföldi sráccal, hamarosan utazom hozzá :-)
2009. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!