Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti megutnetek egy lanyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti megutnetek egy lanyt?

Figyelt kérdés

Mindegy,hogy baratno, testver... vagy s.t.b

Hogyha igen: miert?

Hogyha nem: miert?

Es ird oda a korod is, kerlek. :)


2011. febr. 6. 20:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Engem megütött egy srác, azért mert már nem tudott úgy nézni rám, mint egy "lányra"... hát én sem éreztem magam annak, azokután...
2011. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ez egy hülye kérdés. inkább megölném magam vagy akármit mint hogy megüssek egy lányt akármilyen szemtelen legyen!
2011. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ha hátba szeretne szúrni,vagy alám tenne nagyon keményen,akkor adnék neki egy józanító pofont.
2011. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
23F és ha valamire sokszor figyelmeztetem hogy ne, lenyugszik aztán napok múlva megint húzza velem az agyam és letagadja, akkor... Érzi a feszültséget, hogy felpofozom. De csinálja pár nap múlva megint, elmondom neki, hogy rossz vége lesz és az mit takar... Itt vagyok jelenleg és ha legközelebb is figyelmeztetnem kell (direkt csinálja persze!), lehet nem fogom...
2011. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én nem ütnék meg, annak nincs értelme, más módszerekkel kikészítem őket, olyanokkal amiket ti nők használtok, pl. érzelmi zsarolás és társai, na az a gusztustalan dolog!

20f

2011. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben nem, de ha veszélyezteti a testi épségét másnak, vagy nekem, akkor igen.

22F

2011. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Normális körülmények között, én személy szerint soha nem ütnék meg egy lányt, mert egyszerűen nem vagyok olyan. Viszont, hogyha jogos a pofon, akkor igen. És kihangsúlyoznám, hogy az sem ütés, hanem egy szimpla pofon. Mert azért van különbség...
2011. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor ha valamilyen fegyverrel támadna rám (kés, vagy ilyesmi), de akkor se ütném csak lefognám. Amúgy meg nem lennék képes ilyenre...

18/F

2011. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Tomika90 ***** válasza:
kedves kérdező...most kiüssem belőled a szart is? ne idegesíts fel mert laposraverem a dinnyefejed xD én nagyon nyugodt lelkületü fiu vagyok tuti nem bántanék senkit megértetted he???F 20 a mérleg jegyében születtem nagyon kiegyensúlyozottam osztom a pofonokat és a jótanácsaimat ha kell még???hee?
2011. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolso: aa, nagyon fellehetsz dobva.
2011. febr. 6. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!