Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes barangolasaim kozepette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes barangolasaim kozepette talaltam ezt egy oldalon, mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

Egy (természtesen noi :D) oldalon talaltam egy cikket, itt van belole egy részlet:

A felmérések szerint a nők kb. 20 ezer forintot költenek el egy-egy első randi előtt, életük során pedig a nagy Ő keresésére csaknem egymillió forintot fordítanak! És a pasik még azt hiszik, ők nyitották ki a pénztárcájukat, csak mert állták a vacsoraszámlát…


2011. febr. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
orbitális baromság
2011. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

KAMU :D akkora fake ez a cikk mint 3 másik :D


azt nem említi h mennyit vernek el plázázásnál azért mert a 2 napos cipó pont ki ment a divatból ?:D már h vernének el 20 ezret 1 randira :D mégis miért? fel vesznek 1 ruhát 0 forint smink parfüm sampon tusfürdő víz amit el használ erre készülődve áram :D a tükör letisztítása :D hát úgy 1-2 ezer ft :D de ugye víz számlát amúgy is perkál áramot is am is ki sminkeli magát am is fürdik :D szóval semmi +t nem költ rá kb :D


19F

2011. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

+ honnan van nekik annyi pénzük hogy mondjuk 1 hónapba [ha épp nem jön be az első] akk mondjuk el mennek még 1-2 pasival is randizni :D az akkor már havi 60k ?:D és keres mondjuk 120at amiből 70 a rezsi :D még 40 a kaja :D és 10k a teló :D


19F

2011. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D

Pedig ez simán így van, első randinál biztosan.

Fodrász, kozmetikus, teljes gyantáztatás, meg persze egy új ruhatár, beleértve a szexi fehérneműt.

2011. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát kb...jó nekem nem biztos h 20ba került..bnőm csinálta mindig a hajam előtte...de köröm meg uj fehérnemü, ruha...akk ha+ még nincs otthon parfüm..az se olcsó..vagy testápoló...apró dolgokból összzejöhet...a nők sokkal igényesebbek ilyenekre...
2011. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és szintén nő. Továbbra is tratom, hogy ez marhaság, normális esetben. Az már a ti bajotok, ha egy randi kedvéért mindig új ruhát, új fehérneműt vesztek, szerintem ez felesleges kiadás. Jó esetben a randipartner nem az új ruhámba fog beleszeretni...
2011. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha nagyon rakeszulos randi, akkor szerintem siman :D A 20ezer meg csak atlag, van aki tobbet van aki kevesebbet.... A volegenyemmel toltott elso randink elott en meliroztattam 10ezerert (nagyon hosszu a hajam), mukorom 4ezer (bar ez amugy is van minden honapban), uj felso 3ezerert, cipo 10ezer (de ezt is vennem kell igyis-ugyis). Plusz utazas 4ezer. :)
2011. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!