Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal úgy hogy megegyeztünk mással nem fekszünk le? Ezt megcslásnak számít? Lehet benne bízni? Bele lehet vágni vele egy rendes kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi barátommal kialakult egy barátságvextrákkal viszony. De meg egyeztünk mással nem lehetünk (igazából én úgy éreztem mintha kaocsolat lenne de mégsem volt az. De abszolút úgy múködtünk)

Neki kellet egy papír (bírosági) amibe le vam fixalva a gyerekeim apja mennyi gyerektartást fizet és mikor láthatja őket.

Ezt én nem intéztem el. Emiatt azt érezte nem tud rendes párkapcsolatba lépni velem.


Aztán viszonya lett egy nővel. Ami sok sok hónap után derült ki, lebukott. Szóval nem maga vallotta be. Ugye volt egy egyezségünk amit megszegett. Én ezt megcslás jellegnek érzem hiába nem volt rajtunk a járunk bélyeg. De megigért nekem valamit amiről hosszú hónapokig hallgatott és tagadott és mondta, hogy senkivel nincs semmi.

Én miutan kiderült ez befejeztem vele. Bár még szóba állok vele.

Most össze akar jönni velem.

De nem hiszem, hogy megtudnék benne bízni.

Mit gondoltok?


tegnap 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
36%
Nem megcsalás mivel csak egy szex kapcsolat volt, nem rendes!!
tegnap 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!