Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnam számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatmári Rita kérdése:

Megcsalásnam számít?

Figyelt kérdés
Párommal 9 hónapja vagyunk együtt.Ő hosszú ideje van külföldön, stresszes a munkája miatt, és többször beszélt velem nagyon fájdalmasan és bántóan,szakított is de beszéltünk.Én is kimentem külföldre dolgozni, itt az egyik kolegámmal jóba lettünk, egyszer együtt filmeztünk, és egyszer hozzábújtam. Nem csókoltam meg, nem szeretkeztünk.Megcsalásnak számít ez részemről? A kolega tud a (volt??) páromról, utána egyből fel is álltam és mondtam ez nem helyes. Én csak egy kis szeretetre vágytam,rossz gyermekkorom is volt nagyon. Kérlek,ne bántsatok, érdekel a véleményetek. 24/l, és 32/f
aug. 23. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem fontos, hogy a párotokkal megbeszéljétek, hogy mikortól számít megcsalásnak valami.

Nálunk a csóktól.


Itt nem volt csók. A helyzetet megszakítottad. szerintem nem számít megcsalásnak.


Viszont ha felnőtt vagy, akkor kérlek ne fogd arra a mostani meghozott döntéseidet, hogy "rossz gyerekkorod volt".

A saját mostani döntéseidért Te vagy a felelős és nem a rossz gyerekkorod. Ez felelősség hárítás.


Mindenesetre szerintem nem megcsalás.


Egyébként az írásod alapján nem tiszta, hogy most kapcsolatban vagytok-e egyáltalán vagy sem.

aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon könnyű ezeket a megcsalós kérdéseket eldönteni. Ha nem mered a párodnak elmesélni, és kikérni a véleményét, akkor egyértelmű a helyzet.
aug. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Barátod mit mond? Ketten vagytok a kapcsolatban, más véleménye nem számít!
aug. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem, ráadásul eléggé kérdéses a párkapcsolat helyzete is. Arra kéne valamilyen pontot tenni.
aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Még nem megcsalás, de eléggé közel volt.

De mivel külön vagytok (szakítotttatok), így miért ne próbálkozna nálad?

aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves egyes kommentelő. Igazad van, de egyébként dolgozom magamon nagyon sokat, csak sok trauma stb amit még nem dolgoztam fel néha kijön, de igyekszem tudatos maradni
aug. 23. 12:57
 7/12 A kérdező kommentje:

#4- es

Szakított de beszélünk még, én reménykedem és bizakodom hogy kibékülünk, majdnem egy hétig egy szót nem váltottunk mert nem keresett én pedig időt akartam hagyni neki. Szóval nem tudom én magam sem, mi a helyzet

aug. 23. 12:59
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
A távolság gyakran elválaszt. Én jobban odabújnék a másikhoz egy ilyen esetben.
aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8-as

Őszintén, eddig nem csináltam ilyet, de ahogy beszélt velem egy félreértés miatt (hiába feszkós) nagyon elkeserített, és úgy éreztem picit talán îgy most könnyebb. Régóta kint van de lassan jön haza.

aug. 25. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Együtt vagytok, vagy nem?
aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!