Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnam számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatmári Rita kérdése:

Megcsalásnam számít?

Figyelt kérdés
Párommal 9 hónapja vagyunk együtt.Ő hosszú ideje van külföldön, stresszes a munkája miatt, és többször beszélt velem nagyon fájdalmasan és bántóan,szakított is de beszéltünk.Én is kimentem külföldre dolgozni, itt az egyik kolegámmal jóba lettünk, egyszer együtt filmeztünk, és egyszer hozzábújtam. Nem csókoltam meg, nem szeretkeztünk.Megcsalásnak számít ez részemről? A kolega tud a (volt??) páromról, utána egyből fel is álltam és mondtam ez nem helyes. Én csak egy kis szeretetre vágytam,rossz gyermekkorom is volt nagyon. Kérlek,ne bántsatok, érdekel a véleményetek. 24/l, és 32/f
aug. 23. 01:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez még nem vészes.
aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10-es

Azt mondta ennyi volt köztünk, de mégis beszélünk szóval még én sem tudom. Időt akarok hagyni neki

aug. 25. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!