Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szexpartnerem talált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szexpartnerem talált komoly kapcsolatra nőt kb 3 hónapja és nem akarja megcsalni, ezért velem már nem találkozik, de időnként rám ír és szex chat-elünk, akkor az is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Csak kétszer jöttünk össze szexelni előtte, de mindkettőnknek klassz élmény maradt. Közben barátok is lettünk. Nem csak szexről szoktunk beszélgetni messengeren, hanem egyéb dolgokat is megosztunk egymással az életünkről.


Azt mondja tök jól működik minden az új barátnőjével. Akkor miért írogat nekem? Miért van szüksége arra, hogy velem beszélgessen szexről és hogy intim képeket is cserélgessünk?


aug. 18. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen az, a szexchat...
aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
én helyedben keresnék mást, főleg azért hogy ne legyen közöm a kapcsolathoz...
aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne közöm hozzá? Ő keres engem. Nem a középkorban élünk.
aug. 18. 16:44
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
hogy mivan? kapcsolatban van, azért legyen már gerinced, hogy békén hagyod.
aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

vagy tipikus ribaxnc vagy?

miért nem keresel olyan párt magadnak, akivel bármikor kefélhetsz de komoly kapcsolatban is benne vagy?

aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Miért én vagyok a ribaxnc? Ő keres engem. Igen, ha akar jöhet hozzám bármikor szexelni. Ha nem becsüli a nőjét, az az ő dolga.

5-ös, te vmi megkeseredett nő lehetsz, akit jól kihasználtak.

aug. 18. 16:51
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen megcsalás, az egyik formája. Amúgy most ha eddig téged szúrt, de már lefokozott maszturbálásra neked ebben mi jó van? A barátnő valószínűleg nem rakja szét a lábait oly gyakran, vagy valamelyik szexuális vágyát nem elégíti ki és azért szed elő téged. Két nőt használgat. Neked ebben mi jó van?
aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy jobb nő mint a másik, a kani élvezi a helyzetet, két nőt aprít. Valószínűleg ha megunja a kiscsajt téged megint dugni fog, talonba elrakott téged tök érthető módon hiszen téged nem zavar, hogy barátnője van, bármikor leszopnád, kielégítenéd azután, hogy belőle húzta ki. Sajnos még az is lehetséges, hogy nemcsak veled hűtlen hozzá, vannak neki partnerek szexcsetre és (később valamikor) szexre. Nem érzed magad rosszul egyáltalán amiatt, hogy üríteni jó vagy (mint a többi)? Eléggé baj...
aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Én se értem miért nem tudod leszerelni.. látszik hogy neked is van "értékrended" ahol ez bőven belefér.
aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Hihetetlen, hogy léteznek ilyen "nők" mint a kérdező. Saját magát degradálja és azt hiszi, hogy ő sokkal menőbb, szebb, okosabb, ügyesebb mint a másik miközben a valóságban sokkal szarabb helyzetben van. Egyedül aki jól jár az a hűtlen féreg. És nemhogy tudatná a lányt az miatt vergődik, hogy őt nem akarja megszexelni mint a barátnőt. 🤡
aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!