Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szexpartnerem talált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szexpartnerem talált komoly kapcsolatra nőt kb 3 hónapja és nem akarja megcsalni, ezért velem már nem találkozik, de időnként rám ír és szex chat-elünk, akkor az is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Csak kétszer jöttünk össze szexelni előtte, de mindkettőnknek klassz élmény maradt. Közben barátok is lettünk. Nem csak szexről szoktunk beszélgetni messengeren, hanem egyéb dolgokat is megosztunk egymással az életünkről.


Azt mondja tök jól működik minden az új barátnőjével. Akkor miért írogat nekem? Miért van szüksége arra, hogy velem beszélgessen szexről és hogy intim képeket is cserélgessünk?


aug. 18. 16:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem is van párom. Tehát nem ő az egyetlen férfi az életemben. Én ezt élvezem és nem érdekel van-e nője. Kedvelem, jó vele a szex is. Ha akar jöhet. Lehet károgni a megkeseredett hozzászólóknak. Tisztelet a kivételnek.
aug. 18. 17:50
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, de ez nem keserűség. Normális értékrenddel bíró embert nemtől függetlenül undorít milyen csúszómászók vagytok mindketten. Én tőlem nyugodtan írd neki, hogy kefélni akarsz vele és ha akar megkefél. De akkor sem helyes amit műveltek.
aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A férfiak kezdeményeznek mindig. Miért a nőket szidod? Mert félsz, hogy így jársz. Vagy már jártál is. Hidd el, mind megteszi, ha van rá lehetősége. A pasik mind ösztönlények, csak a pina érdekli őket. Semmi nem szent. Se család, se gyerekek, semmi. Majd megtanulod.
aug. 18. 18:14
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Mit érdekel téged hogy megcsalás-e, te akarsz itt etikába bonyolódni akinek párja van? Kérdezd meg a párodat hogy ő hogy gondolkodik arról hogy a párja a szexpartnere kapcsolatán aggódik.
aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan csaljon meg, nekem attól még nem muszáj őt utánozni mint a majom. Amúgy léteznek hűséges férfiak. Te vagy keserű mint az uborka mert megcsaltak ki tudja hányszor és most bosszúból ugyanazt csinálod.
aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Amig lábtörlő vagy addig csak senki maradsz csak a szemében.
aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert te egy óvar rib...nc vagy, törvényszerű hogy mindenki más megkeseredett?
aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mi van csajok? Savanyú a szőlő?
aug. 18. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!