Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tart ott az életben ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tart ott az életben ahol te, lehet szeretni valakit így? Problémákat okozhat ez vagy, ha szeretik egymást nem számít ez, mert idővel változik a helyzet?

Figyelt kérdés
aug. 23. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagy a korkülönbség? Akkor baj és kár belefogni mert a csalódás jól padlóra küldene meg persze az időpazarlás.
aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az se áthidalható (változás meg pláne nem lesz) ha ugyan egy korosztály vagytok, de ő 8 osztállyal esetleg egy érettségivel gyári melós, neked meg két diplomád van (vagy fordítva).
aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez problémákat okoz és a későbbiekben még tovább mélyül a különbség.
aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok rosszul bekötve, de a szeretet mióta feltételekhez kötött? 😀


Ha így kezdődik valami, hogy lehet-e szeretni valakit HA, akkor az már régen rossz, és a válasz az, hogy NEM.


A szeretetnek arról kellene szólnia, hogy szeretem a másikat, akkor is ha nincs semmije, vagy ha X lába van, vagy gerincferdülése, pösze - és a sort a végtelenségig lehetne folytatni-, nem pedig arról, hogy "szeressem-e akkor HA...."


Ha szeretsz valakit, fel sem merül ilyen kérdés, mert szereted, ergo nem feltételhez kötött.


Nem tudom hogy férfi vagy nő vagy-e, de inkább hagyd ezt az embert, jobbat érdemel nálad.

aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, miért nem tart ott, ahol én. Ha világnézetbeli, értékrendbeli vagy érettségbeli különbségek miatt, akkor hagynám, mert azzal csak a gond lenne később. Ha önhibáján kívül, akkor nem hagynám ott.
aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!