Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zárkózott vagyok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott vagyok, hogyan javíthatnék ezen?

Figyelt kérdés

Azt hallom vissza sokszor, hogy zárkózott személyiség vagyok. Ez alatt gondolom azt értik, hogy pár mondatnál többet vadidegen emberekkel nem nagyon beszélek és nem is érzek késztetést arra, hogy többet mondjak nyilván ez a gond, de nincs semmilyen minta amit követhetnék hogy nyíltabb lehessek. Senki nem mondott konkrétumot, miben is mutatkozik meg a zártságom, a fentiek csupán saját észrevételek. Aki tud használható tanácsot adni, vmilyen útmutatást az kérem írja le.


A lazulj és menni fog, az igyál mert feloldódsz stb. számomra csak szövegelés, tehát ha ezt írnád le kérlek ne tedd.


18/F


2011. febr. 5. 11:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

szövegelés???

akkor te tényleg lúzer vagy!

már bocs.

A gátlások feloldására nincs jobb mint piálni és máris tökmás.

Nem azt mondom hogy legyél kottarészeg, de igyál meg pl. 2-3 felest máris sokkal könnyebben megy minden.

2011. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én azokat érzem lúzerner, akik éppen hogy azért isznak, hogy feloldódjanak. De látod nem tudtál használható tanácsot adni, akkor mért írtál?
2011. febr. 5. 11:57
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát

Szerintem semmi baj veled.

Ha nem érdekel valaki akkor teljesen érthető, hogy nem beszélsz vele.

DE ha érdekel valaki akkor beszélj bátran :)

2011. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Igyál. Ne sokat, mondjuk dobj be egyszer suli előtt fél-egy deci pálinkát, vodkát vagy ilyesmit. Ennyitől kb. senki nem lesz részeg viszont sokkal beszédesebb lesz és kimondja azt amire gondol.


17/F

2011. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Érdekelnek az emberek, szeretném megismerni őket, csak nem tudom, hogy a zárkózottságomon vagy talán nemtörődöm másokkal hozzáállásomon hogyan tudnék felülkerekedni.
2011. febr. 5. 12:02
 6/24 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek, ha iszol akkor az lassan válhat neked droggá amit folyton fogyasztasz azért hogy elérd a lazaság érzését, de minél több fog kelleni, hogy elérd a megfelelő hatást. És nekem használható tanács kell amitől megváltozik a hozzáállásom legbelül, ami állandó, életre szóló nem időszakos. Tehát az igyál és hasonló tanácsokat hanyagoljátok, mert számomra értéktelenek.
2011. febr. 5. 12:06
 7/24 anonim válasza:

Szerintem kezd azzal, hogy egy baráti társasággal elmentek valahova és jól érzitek magatokat. A pia nem létszükséglet a jó hangulathoz, de 1-2 korsó sör nem árt. Persze nem a lerészegedés a cél. Ha barátokkal jól el tudsz lenni miért lennél zárkózott?

Az ismerkedés meg majd jön magától.

2011. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Régebben én is ilyen voltam és soha nem ittam! A társaságba menésre készülj viccekkel, amiket lehetőleg nem ismernek mások. Hagyd a többieket inni, de te ne igyál, ha nem akarsz. Volt egy iskolai kirándulásunk, ahol osztálytársam azt mondta nekem, hogy a rendőr nem hinné el, hogy nem ittam, mert olyan idétlen és szószátyár voltam. Pedig nem ittam. A hangulatot nem az ital hozza, nem is a társaság, hanem a jó téma.
2011. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Közeli barátokkal, jól elvagyok nagyon vicces egyén vagyok ezért kedvelnek, de idegen társaságban nem tudok ilyen lenni na és ez lenne a célom.
2011. febr. 5. 12:41
 10/24 anonim ***** válasza:

Akik azt írják a kérdezőnek hogy igyon azok nagyon nagy gyökerek! Az első válaszolónak meg azt üzenem: inkább te vagy a lúzer, ha innod kell ahhoz, hogy laza legyél, mert ital nélkül egy szégyenlős kis p.cs vagy!


Neked kérdező, annyit: véletlenül se igyál! Nem fog segíteni semmit sem! Elmondom a saját példámat! Én is gátlásos és zárkózott voltam, abszolút nem tudtam idegenekkel beszélni! Eleinte elkezdtem rá inni, hátha könnyebb lesz! 1-2 hónapig ment is minden lazán, és egyre több pia kellett, aminek a vége az lett, hogy totál részeg lettem, és nem emlékeztem semmire, de ami mégjobb, átestem a ló túloldalára, és annyira "laza" lettem, hogy totál leégettem magam jópárszor. Igen, egy lúzer kis p.cs voltam! Ezért mondom, hogy eszedbe ne jusson inni, ha komolyan meg akarod oldani ezt a problémádat! Az ital csak egy segédeszköz, semmire nem jó hosszú távon és nem fogsz tőle fejlődni! Inkább ellenkezőleg!

Nekem azóta szerencsére elmúlt ez a dolog, elkerültem fősulira, ahol előadásokat kellett tartanom, sokat beszélnem, sok új emberrel megismerkedni, ha tetszik, ha nem, és ez annyiban megváltoztatott, hogy ma már nem okoz gondot az ilyesmi. De 1-2-szer még mindig megvan a blokk...ez valamilyen szinten nevelés és adottság kérdése is. 100%-osan lehet h sosem teljesen eltüntethető a gátlásosság, csak mérsékelhető!

2011. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!