Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lett mostanába ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lett mostanába ilyen menő a füvezés?

Figyelt kérdés
Sok ismerösöm füvezik és azzal vannak elfoglalva h én alkalmi füves vagyok mert két hetente csinálják ..Mi az értelme és csodálkoznak h pl én nem járok azzal a sráccal vagy egy másik alkalmi füvessel ..És az a gáz ha nem csinálod mert jó muri ..szerintem nem ...:S ..És egyre több fiatal füvezik miért?:O
2011. febr. 3. 17:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon sok ismerosom fuvezik.... a pasim is es a barati korebol mindenki... es azoknak a csajai is..... en is kiprobaltam.. az elejen tenyleg jo volt... elmenni egy cseppet.. meg minden hetkoznapi dologban valami erdekeset latni :D... ( pl. egy fanak a lombjaibol micimacko lett..) stb. szoval nem olyan rossz dolog az.... mondjuk mar nem csinalom, mert nekem erre nincs szuksegem..de akinek tetszik hat hajra... :) 17/L
2011. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!