Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lett mostanába ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lett mostanába ilyen menő a füvezés?

Figyelt kérdés
Sok ismerösöm füvezik és azzal vannak elfoglalva h én alkalmi füves vagyok mert két hetente csinálják ..Mi az értelme és csodálkoznak h pl én nem járok azzal a sráccal vagy egy másik alkalmi füvessel ..És az a gáz ha nem csinálod mert jó muri ..szerintem nem ...:S ..És egyre több fiatal füvezik miért?:O
2011. febr. 3. 17:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%

"a spuri az a kokain"

FAIL

2011. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Tomika90 ***** válasza:
na akkor ujra ideirok...a spuri mióta kokain?Szerintem elég sokat fogyasztottam a régi szép időkbe amikor az még a speednek a becézése volt...mielőtt itt kioktatás történne lapozzatok fel pár könyvet vagy csak 1 miniális közötök legyen hozzá...
2011. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nagyon jól osztod az észt te is, egyik korábbi válaszoló...a spuri nem kokain és a fűnek grammja 2500 Ft.1000 meg 1500-ért kb. olyat is kapsz...
2011. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

nah tessék és lelehet szólni ennyi...-.-"

2011. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"lelehet szólni"

Mertem remélni hogy le lehet. Első válasz: "lehet spuri(speed) VAGY kokain" Mindkettő fehér por, de nem ugyanaz a kettő.


spuri=speed

speed!=kokain

Így már kezded érteni?

2011. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én ezzel a kérdésel csak egy valamit nem értek? mi köze a szex szerelem kategoriához:De amugy a legtöbb fiatal azért csinálja mert a többi is csinálja ! azért senkit nem akarok megbántani akinek nem inge ne vegye magára de itt a dolog föleg kamasz korban ugy van hogy , aki csinálja a dolgokat az a menő aki meg épp szarik az aktuális trendre vagy megbrobálna normálisan viselkedni ki van nézz ve a sorból!Persze az ember ezzen már nem is csodálkozik bár az is igaz hogy azért jó pár ével ezelőtt az akkori kamaszok vhogy még nem voltatak ilyenekre rászorulva meg talán nem is volt ennyi elvárás mint mostanába.Biztos akkori időkben is nyultak drogokhoz füves cigihez , de jóval kevesebben mint a mai időkben.
2011. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
ez nem csak a tinikre vagy serdülőkre igaz a 30as korosztály is bőven csinálja
2011. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

drognak drog, az alkohol is az. minden olyan szer drognak minősül, aminek tudatmódosító hatása van, és függőséget okozhat. igazából bizonyos nézetek szerint a koffein is drog.


szerintem mindent szabad, de csak mértékkel. a füvet még nem próbáltam, de nem ítélem el azokat, akik olykor szívnak. tegyék, ha az nekik jó, nekem elég az alkohol is néha a kellemes ellazuláshoz. csak az idegesít fel, amikor a füvet tényleg úgy kezelik, hogy "én menő vagyok, meg nagy arc, mert füvezek, te meg egy kis senki, mert még ki sem próbáltad". nálunk a gimnáziumban ez ment, mert tele volt újgazdagokkal, akik között ez dívik. szerencsére eljöttem onnan. az egyetemen is van 1-2 ismerősöm, akik füveznek olykor, de a mindennapokban teljesen normális, kedves emberek. és amíg ez így van, szerintem nincsen probléma vele.


ezt a folyamatos fűről beszélést meg előbb utóbb csak kinövik, ahogy az ember komolyodik, remélhetőleg más válik nekik fontossá.

2011. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom én se hogy miért fűveznek annyian.De szerintem a fű se egy annyira rossz dolog. Az összes alkohol,cigi,drog szar. De talán a pia a legszarabb. Mert:Ha bebaszol, rábaszol, mert nem baszol!!:D
2011. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
sprui miota kokain ? :O a koakint colának becézik mindenhol ;)
2011. febr. 6. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!