Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lett mostanába ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lett mostanába ilyen menő a füvezés?

Figyelt kérdés
Sok ismerösöm füvezik és azzal vannak elfoglalva h én alkalmi füves vagyok mert két hetente csinálják ..Mi az értelme és csodálkoznak h pl én nem járok azzal a sráccal vagy egy másik alkalmi füvessel ..És az a gáz ha nem csinálod mert jó muri ..szerintem nem ...:S ..És egyre több fiatal füvezik miért?:O
2011. febr. 3. 17:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
hát jó de a 16-17 éves honnan tudja h szar az élet ? :S főleg azok akik gazdagok ,..
2011. febr. 3. 19:16
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
A fűtől nem haluzol, csak megsúgom halkan.És ez nem újdonság, 15 éve is füveztek a fiatalok.
2011. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

"a fűtől pl olyat haluzhatsz h tudsz repülni"

Olyat hol lehet kapni?

2011. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
gondolom azért,mert lassan olcsóbb lesz,mint a dohány
2011. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

1 g fű 2000 ft (jófajta) de 0,5től is ketten elég szépen be tudtok tépni (500 ft fejenként)


néha én is téptem már, nem sokszor, nyáron kb. 3-4x meg nyár óta 2x.


sokkal 'jobb' mint a többi drog, mert nem szintetikus, és szerintem kellemesen ellazít, jó néha 'kikapcsolni'.


én nem hiszem, hogy ez akkora probléma lenne


17/L

2011. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
De akárhogy is nézuk akkor is drog ...:S akár h ellazit .. akkrámit csinál
2011. febr. 6. 15:43
 17/31 Tomika90 ***** válasza:
ezt majd kinövitek...mondhatni 4-5 éve benne voltam a tutiba napi szinten és mára már semmi...csak komolyodni kell és elhagyjátok ezeket a szarságokat.
2011. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én nem füvezek, de ha rajtam múlna legális lenne. Alap, hogy fiatalság, bolondság! Úgy mint 20 évvel ezelőtt. A fű kevésbé károsítja a szervezetet, mint a dohány és a pia együtt, a töltőgáz szívogatásánál, a nyugtatóra ivásnál meg mindenképpen jobb, és nem halálos. Talán, ha legális lenne a fű, nem nyúlnának ilyen idióta eszközökhöz. A hollandoknak legalább van egy kis eszük.
2011. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
46%
a spuri az a kokain kedves kérdező-.-" és az jóval drágább mint a fű .a fűnek grammja 1000-1500 körül van de attól függ hogy milyet veszel ...sza érdeklődj majd utána oszd az észt jah és am te se vagy különb ha alkalmi füves vagy akk minek szidod őket gykán???
2011. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"De akárhogy is nézuk akkor is drog"

NEM. Ha úgy nézzük gyógyszer is lehetne. Csak éppen illegális. Az alkohol keménydrog (akárhogy is nézzük) Miért tiltják jobban a füvet? Ennek semmi értelme.

2011. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!