Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lett mostanába ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lett mostanába ilyen menő a füvezés?

Figyelt kérdés
Sok ismerösöm füvezik és azzal vannak elfoglalva h én alkalmi füves vagyok mert két hetente csinálják ..Mi az értelme és csodálkoznak h pl én nem járok azzal a sráccal vagy egy másik alkalmi füvessel ..És az a gáz ha nem csinálod mert jó muri ..szerintem nem ...:S ..És egyre több fiatal füvezik miért?:O
2011. febr. 3. 17:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mert olcsó drog. Dohányozni miért dohányoznak?
2011. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Akkor minek kell drogozni ? ... Am kb a spurival egy árba van :S szóval .. nem azlért mert olcsó sztem ..:S
2011. febr. 3. 17:05
 3/31 anonim ***** válasza:
48%
azért mert jó elmenekülni a csúnya , durva valóságtól
2011. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Spuri? Az miaz? Meg honnan a fenéből tudod mi mennyi a drogpiacon? Nekem fogalmam sincs, azt se tudom egy doboz cigi mennyibe kerül.
2011. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
speed .. és az felpörget ..nem ugy mmint a fű h lelasit meg haluzol tőle és nem is mindig vagy vidám tőle ..:S am a speed 3000ft a fű 2000-2500ft ..és onnan tudom ezeket h mindiig ienekről beszélnek körülötem és utána néztem h mi milyen hatással van az emberre
2011. febr. 3. 17:13
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
Spurizni nem lehet hétköznap suli után a parkban, azt ki kell tombolnod magadból, szóval ahhoz buli kell, nem lehet minden nap csinálni! Valószínű ezért füveznek,meg talán azért, mert az természetes anyag, nem műanyag, nem olyan káros. Tompítja az agysejteket, de a pia százszor jobban! Szóval még érvek is szólnak a fű mellett! Persze azt nem mondom,, hogy egészséges.. :D
2011. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Lehet de a fűtől pl olyat haluzhatsz h tudsz repülni ..meg ilyenek :S és az elég szar lehet
2011. febr. 3. 17:20
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Jól mondták előttem, elszállnak a gondok és nem érdekelnek. Módszeresen szétbaszod magad körül a világot, a rólad kialakított képet és álomvilágban élsz. Csináltam 1évig 2 napi szinten, heti, 2 heti dolognak indult aztán. Eszméltem, hogy lófasz az életem, nem tartok sehová és nincs is, ami boldogabbá tesz mint a fű. A felismerést elhatározás követte, kattogtam és széttépett a letétel utáni 2-3 hónap. Depresszió, nincs kiút érzés. Kitartottam és inkább csak ittam. De abból is többet, whiskey-t, bőven. A pia miatt széttörtem a motoromat, elvették a jogsimat és egy bunyóban majdnem ott maradtam. A kórházban eszmélve átértékeltem mindent és a piát is kizártam az életemből. Iszok, ha illik és sörözök, de nem rúgok be, talán soha többet. Edzek, tele vagyok célokkal és füvet soha többet.
2011. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt generációs probléma,másrészt egyfajta menekülés a világ elől,amiről jórészt a szülők tehetnek.
2011. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
mert szar magyarországon mást nem nagyon lehet csinálni :P amúgy 1G - ált. 2500-3000Ft között mozog :P
2011. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!